Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy ezt...

Bennem van a hiba, hogy ezt nem tudom megbocsátani?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert belerúgott a macskámba, azóta is próbál bocsánatot kérni.
2011. nov. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
28%
úristen,a macska miatt szakítottál vele?komolyan?elég sáznalmas lehetsz.meg az összes macska párti-.-
2011. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
14%
Sztem tök jogosan tette sry de gyülölöm a kis dögöket.pfujj.am sztem bocsáss meg neki.
2011. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
0%
szentem bocsáss meg neki mert én is egy hirtelen düh rohamtól belerugtam vna ha megharap mondjuk sőt én a holdig is fel rúgtam vna az nem az ő hibálya h a macska nincs megnevelve :P
2012. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad volt,hogy dobtad azt az utolsó fszkalapot.Mért nem rúgtad tökön?
2012. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!