Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy ezt...

Bennem van a hiba, hogy ezt nem tudom megbocsátani?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert belerúgott a macskámba, azóta is próbál bocsánatot kérni.
2011. nov. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
20%

most mit kell úgy majrézni, én is belerúgtam már a barátnöm kutyájába, mégsem szakitottunk, sőt!

Ha meg emiatt szakítás van akkor az már régen rossz, éljen a macskájával ,kutyájával! Ottsincs szerelem ha fontosabb az állat mint én, nem is kéne olyan nö! Pfff

2011. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nincs felfújva a dolog. Mint már írtam, ez minősíti az embert, vagyis agresszívnak tűnik és nincs tekintettel másra. Jó, biztos a macska nem sántult bele, csak ez egy olyan megnyilvánulás, amiről le lehet vonni a konzekvenciát. Nekem is elmenne a kedvem a szextől, ha a párom előtte így viselkedik. A szex a gyengédségről szól és ez a bevezetés kicsit erős volt.
2011. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
81%

1. válaszoló vagyok.

Én is elvárom, hogy a párom fogadja el a háziállataimat, legyen az bármi.

Nekem madárpókom van, és volt két törpehörcsögöm.

A madárpóktól eleinte iszonyodott a család, de aztán rájöttek, hogy ők kint vannak, a pók meg bent.


Exemmel voltam, és a hörcsögök éjjel "beindultak", rágták a ketrecet, meg rohangáltak. Én hozzászoktam, nem zavart, elaludtam. De egyszer arra ébredtem fel, hogy a srác megfogta a hörcsögketrecet és szó szerint odab*szta a konyhaasztalhoz. Szerencsétlen állatok akkorát estek, mert éppen a ketrec tetején voltak...borzasztóan kiakadtam, kivágtam a srácot a lakásból, a ruháit meg utána. Éjjel 2 volt. Nem érdekelt. Ha szépen megkér, hogy rakjam ki, mert nem tud aludni, elfogadom, mert eleinte nekem is szokatlan volt az állandó zaj. De ne dobálja őket.


És nem arról van szó, hogy az állat feltétlenül fontosabb a párunknál, hanem arról, hogy az állat is egy élőlény. Én sem rugdosom párom macskáit-kutyáit, és elvárom, hogy ő se bántsa az én állataimat. Vagy talán a kérdező expasiját is lábbal tessékelik ki? Azért mert ő idegbeteg, meg türelmetlen, azt nem egy 2 kilós jószágon kell levezetni.

2011. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
18%
Megint mekkora állatbarát valaki. Szánalmas. Mindjárt elsírom magam xD.
2011. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
61%

nyugi.. én is kitettem volna a szűrét. Ha nem is elsőre, de másodikra tuti.

Először megpróbálom elmagyarázni, hogy ez a viselkedés nem tetszik, másodjára repül.

2011. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
86%
Már ne haragudj, de miért szánalmas, ha valaki állatvédő? Szerintem meg az a szánalmas, ha valaki csak egy gyengébb felett tud úr lenni. Elképzeltem a jelenetet, ahogy a kis gyökér álló farokkal beidegesedik, mert jelen van egy macska. Szerintem az lehetett nagyon szánalmas és kiábrándító.
2011. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
80%
A gyilkosok is állatokkal szokták kezdeni a bántalmazást. Jól tetted, hogy szakítottál vele, aki ilyesmire képes, az később téged is biztosan bántana. milyen lelke van egy ilyennek, bántani egy ártatlan, kedves állatot?
2011. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
92%
Aki azt írja, hogy ez apróság, annak az is apróság, ha utána a barátnőjét rugdossa ki? Vagy ha legközelebb olyat belerúg, hogy baja lesz az állatnak? Semmi köze a másik állatához, nincs joga bántani senkinek egy állatot sem, de ha mégis bántaná, legalább lenne benne annyi tisztelet, hogy a barátnőéjét nem rugdossa. Az meg, hogy a macska, vagy én, akkora hülyeség, intelligens lehet, aki írta:D. Ha mondjuk asztmás a barátja és a macskaszőr kihozza, és nem hajlandó elajándékozni a macskát, akkor lehet mondani, hogy a macskát választotta. De normális ember, aki nem hagyja, hogy terrorizálják, nem tűri el, hogy bántsák azt, amit ő szeret. Szerintem ha próbál bocsánatot kérni, akkor meg lehet bocsátani neki, de csak akkor, ha tényleg belátja, hogy hibázott, és nem csak azért könyörög, hogy visszaszerezzen.
2011. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
77%
17:45 vagyok, még annyi, hogy akik verik a feleségüket meg a gyerekeket, azok is pont ilyen "apróságokkal" kezdik. Először a macska, aztán a barátnő/feleség.. Jó nem azt mondom, hogy mindenki, aki bántott egy állatot, verni fogja a családját, de van benne agresszió, az biztos
2011. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
25%
Nem is vártam mást tőletek kitértek a válasz alól. Ti papoltok állatvédésről amikor valószínűleg már ti is több százat öltetek meg életetek során. Aki már ennyire betegesen egy állat pártját fogja egy emberével annak el kéne gondolkodnia.
2011. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!