Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy jogos a...

Túlreagálom, vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A hétvégén elmentünk a lányommal és egy barátnőmmel gyerekestől üdülni. Párom itthon maradt.Hívom szombat reggel,hogy mi újság itthon,azt mondja fáradt,nem aludt,stb. Kérdezem,hogy volt -e valahol? Azt mondja,hogy éjfélig játszott a számítógéppel. És olyan rosszul ébredt,hogy nem ment dolgozni. Sajnálom csórit,leteszem,mondom hogy pihenjen még. Utána hívtam anyukámat.Kérdezi,hogy mit főztek a fiúk....Visszahívom páromat,hogy miért hazudott. A két legjobb barátja jött át hozzánk és velük piált be.Nincs ezzel semmi gond,nem kell gúzsba kötve rám várnia,de nem értem miért hazudott. Soha nem baxott még át és nagyon mérges vagyok rá,nem is beszéltem vele azóta. Azt vágta a fejemhez,hogy ezért nem mondta el,mert én így reagálok. Jelzem,ha előbb tudom meg és nem anyámtól,még röhögtem volna vele,hogy milyen dilik.Olyan piti dolog,hogy nem is értem,miért tagadta le,de most szerinte én vagyok a hisztis bunkó..
2011. nov. 8. 14:02
1 2 3
 21/26 LadyLee ***** válasza:

Én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy miért érezte szükségét annak, hogy füllentsen neked.


Szerintem beszéljétek meg, mert az teljesen érthető, ha kiakadsz azon, hogy hazudott neked, de annak is kell, hogy legyen valami oka, hogy ezt gondolta egyszerűbb megoldásnak.

2011. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, érthetetlen, hogy miért hazudott. Úgy látszik nem ismer téged eléggé, azt hitte balhézni fogsz ha összejön a haverokkal? Szerinted előre megtervezte, vagy spontán jött? Ezt valahogy tisztáznod kell vele, mert ez nem mindegy. Vagy egyáltalán hogy gondolta, hogy nem derül ki, miután anyukád tudott róla? Ha jó indulatú akarok lenni, akkor az egész olyan, mint egy ártatlan gyerekkori csínytevés, amit a gyerek nem mer bevallani, pedig lehet, hogy nem is olyan nagy baj. Ha gonosz akarok lenni, akkor van valami titkolnivalója erről a buliról.
2011. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mert okos férfi :D Az én férjem ugyanilyen, pedig soha nem csináltam ügyet ha elment a haverokkal. És mégis ezt csinálja. Elmegyek pár napra, és rögtön bulit tart, aztán meg le akarja tagadni. :D Én nem tudom ez milyen logika...de mindegy. Az anyja csinált patáliát ha bulizott míg egyedül volt, és én arra gondoltam, hogy valamiért engem összekever az anyukájával.
2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem az első este hogy hazudik. Én sem értem ezt a dolgot,de azt tudom hogy a pasik ugy fel tudják bősziteni egymást a feleségeik ellen,hogy utána már az is egy sárkánynak látja a feleségét akinek egyébként nem az.
2011. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja a kis édes,hogy annyira másnapos volt,hogy még magyarázatot sem volt ereje gyártani. Na mondjuk ezt simán elhiszem róla.....)És kínjában csak mondta utánam azt,amit a szájába adtam.
2011. nov. 12. 15:01
 26/26 anonim ***** válasza:
Nálunk a haverok az elsők ha az időről van szó...mindent megad, csak magàt nem, pedig rá van szükségem csak...
2013. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!