Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy jogos a...

Túlreagálom, vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A hétvégén elmentünk a lányommal és egy barátnőmmel gyerekestől üdülni. Párom itthon maradt.Hívom szombat reggel,hogy mi újság itthon,azt mondja fáradt,nem aludt,stb. Kérdezem,hogy volt -e valahol? Azt mondja,hogy éjfélig játszott a számítógéppel. És olyan rosszul ébredt,hogy nem ment dolgozni. Sajnálom csórit,leteszem,mondom hogy pihenjen még. Utána hívtam anyukámat.Kérdezi,hogy mit főztek a fiúk....Visszahívom páromat,hogy miért hazudott. A két legjobb barátja jött át hozzánk és velük piált be.Nincs ezzel semmi gond,nem kell gúzsba kötve rám várnia,de nem értem miért hazudott. Soha nem baxott még át és nagyon mérges vagyok rá,nem is beszéltem vele azóta. Azt vágta a fejemhez,hogy ezért nem mondta el,mert én így reagálok. Jelzem,ha előbb tudom meg és nem anyámtól,még röhögtem volna vele,hogy milyen dilik.Olyan piti dolog,hogy nem is értem,miért tagadta le,de most szerinte én vagyok a hisztis bunkó..
2011. nov. 8. 14:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Két hete sátorozni voltak a haverokkal,sokat dolgozik,megérdemli,hogy lazítson.És nem voltam kiakadva,higgyétek el.
2011. nov. 8. 14:14
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem jogos a felháborodásod, de az előzményeket, az életeteket nem ismerjük. Nekem is furcsa, ha eddig soha nem vert át, miért egy ilyen pitiáner dologgal kezdi az átbaxást?!


Nekem kicsit az is furcsa, hogy rá "kellett" kérdezned, volt -e valahol. Ha az ember szívesen mesél a párjának, azzal kezdi, hogy ezt és ezt csináltam, amíg nem voltál itthon, nem értem, magától miért nem mondta el az esti programját.


Nekem is az jutott eszembe, hogy biztos volt már haverokkal piálásból veszekedés nálatok korábban, mert ha nem volt, akkor nagyon kispályás a férjed, ha ok nélkül hazudik.


Szerintem ne haragudj rá sokáig, nincs értelme, előbb-utóbb úgyis beszélnetek kell, a némaság gyerekes és tényleg hiszti. Így a következő "kilengését" is titkolni fogja előtted. Azt értesd meg vele, hogy a bizalom a fő, de akkor legközelebb te se balhézz, ha ő szórakozik (és amúgy semmi rosszat nem csinál).

2011. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Persze,hogy elfogadja.És nem a barátnőmmel tűntem el,hanem még két négy éves gyerekkel.Az azért nem egy buli,hidd el.Az egész a gyerekekről szól.
2011. nov. 8. 14:17
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rendmanias vagy es tele volt "hanyva" a lakas?
2011. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem,tök rend volt.Észere sem vettem volna,hogy vendégek voltak.Ezért érzem tetűségnek a dolgot.
2011. nov. 8. 14:19
 16/26 A kérdező kommentje:

ma 14:16

Köszi!!! Én is ezt kérdeztem,hogy mostantól hazudni fog? Mért kell 8 év után ilyen hüleségen kapnom?

2011. nov. 8. 14:21
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

A gyerekkel való nyaralás az tényleg a gyerekről szól, a szülőnek meg 24 órás szolgálat...:)

Szerintem akkor nincs más megoldás, mint leülni vele és megbeszélni, mert így a kicsi szálka gerendává növi ki magát. Ha pedig nem ismer téged, az szomorú. Teljesen nem lehet kiismerni valakit, de hogy ennyire nem , az az ő szégyene, nem a tiéd.

A férfiak nagy védekezése, hogy azért nem szól előre, mert az asszony így reagál. De az meg sem fordul a marsi agyukban, hogy esélyt sem adott neked semmilyen reakcióra:)))) Egy házasságban a mi lett volna ha...na az nem működik. Ha pedál lenne rajtam bicikli lennék.

Ajánlok egy könyvet:John Gray: A férfiak a Marsról a nők a Vénuszról jöttek...ne hagyd ki, megéri elolvasni.

2011. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

Az en parom rendmanias.


En max akkor fullentettem volna, ha haverok nalunk alszanak.


Mert akkor jonne a hulyesegeivel, hogy "

Hol aludtak?

Melyik agynemuben?

Tusolas utan kimostak-e a zuhanyzot?

Ugye nem rokazott senki?

Foztetek-e valamit?

"

2011. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
:D Utsó! Azt mondja nem aludt itt senki,na de ki tudja.Jó,azért a hányásra én is rámozdulnék.De nem láttam semmit a sarkokban.
2011. nov. 8. 14:27
 20/26 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. Bár nem tudom,mit csináljak,ha hazajön ma.Tényleg besértődtem az igaztalanságon.De egy szál kedvem nincs vele beszélni,még ha gyerekesnek is tűnik.Igyekszem megfogadni némelyik tanácsot.
2011. nov. 8. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!