Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ki akarja provokálni...

A párom ki akarja provokálni a szakítást. Mellette viszont hiteget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

konkrétan nem mondja meg, hogy be akarná fejezni, viszont állandóan kiidegel(pl. lenézve beszél velem, ha jelzem, hogy fáj, még neki áll feljebb, vagy napokra megsértődik nem is keres - azért mert pl kifejeztem, hogy megbántott. stb stb)


a lényeg, hogy minden helyzetben úgy viselkedik, hogy szinte kiprovokálja, hogy elhagyjam, viszont mivel nem mondja ki ezt konkrétan, mellette bizonytalanságban tart, hogy lehet mégis szeret, csak ilyen hirtelen jellem.

tehát ha szándékosan rákérdezek, hogy azt akarja e hogy befejezzük, azt válaszolja nem, csak viselkedjem máshogy.-és ebben megint kitalál valamit, amiért hibáztat.


szóval tiszta ellentmondás még egy mondata is.


pedig én szeretem őt és szeretném, ha már minden rendben lehetne, de ő folyamatosan ingerült, vagyis mindenen egyből fel kapja a vizet, mintha csak maga a jelenlétem zavarná.


és ez megy hónapok óta, és kezdek tönkre menni bele, a szeretethiányba, a feszültségbe :(


mit tehetnék én?


2011. nov. 8. 20:22
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

ha valaki méltánytalanul bánik a másikkal, azt nem lehet elfogadni.

és így az ő érdeke is, hogy megváltozzon, mert senki nem tudná ezt elfogadni.

2011. nov. 15. 19:15
 32/33 anonim ***** válasza:
Regi kerdes de mi lett veletek?
2014. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

kidobott.



és serinte ezért is én vagyok a hibás.

2014. dec. 17. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!