Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik anya mit csináljak?...

Hiányzik anya mit csináljak? (SOS)

Figyelt kérdés
Nagyon kötődök hozzá.Szeretek vele beszélni,nagyon szeretem és tudom hogy ez nem normális dolog meg hülye vagyok de anya éjszakás és nagyon hiányzik.Mindig így van.Mostanába nem vagyok lelkileg valami stabil és ilyenkor jó vele beszélni mert megnyugtat.Holnap suli és megint aggódok valami miatt és nem tudom vele megbeszélni.Hiányzik!! 15/L
2011. nov. 9. 19:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer vagyok így.van amikor a sírás folytogat,mert nem tudok beszélni anyával mert olyan a munkahelye,én ilyenkor mindig rendet csinálok otthon és elterelem a gondolatoom!!!te is tedd ezt segíteni fog hidd el!!!
2011. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szia! :) Én a 17éves lány édesanyja vagyok. Az én lányom is hasonló problémával küzdött. Különcnek titulálták, mert érettebb gondolkodással van a korabelieknél.Kb 5. osztályos korában talált 1 barátnőt magának a suliban, ez a barátság azóta is tart és nagyon szoros baráti kapcsolat van köztük. Az előttem szólóhoz csatlakoznék, válasz magadnak egy sportot amit szeretsz és rendszeresen gyakorold. Ez jó arra,hogy növeld az önbizalmad. Erre nagy szükséged van úgy látom. Ha az önbizalmad meg lesz, akkor rájössz, hogy nem szabad magadra venned semmit.Tégy úgy mintha nem is hallanál semmit és nem tudnál semmiről. Ha látják a többiek, hogy ez téged nem zavar, sőt tudomást sem veszel róla, abba fogják hagyni. Ha látják, hogy erős vagy érzelmileg, lelkileg keresni fognak és biztosan akad egy igazi barát is, csak észre kell venni. Ne a menők közt keress, olyat keress magadnak aki hasonló beállítottságú mint te:) Kívánom, hogy sikerüljön egy igazi barátra találnod, többre nincs s szükséged. :) Szép estét neked!!!!!!
2011. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia

Igaz ezt 3 éve írtad ki ugyanez a bajom mint neked most éppen sírok,nagyon nehéz időn kell átnéznem és anya 6kor jön haza,apám meg részeg és félek tőle,nincs kihez forduljak :'(

2014. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!