Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értitek az összefügést?...

Ti értitek az összefügést? Mert én sajnos nem.

Figyelt kérdés
Párommal már elég ideje együtt vagyunk,hogy babát tervezzünk,de sajnos nemjön össze,az orvos közölte,hogy csak mesterségessen uton vagyunk képessek nemzeni.A párommal eldöntöttük,hogy jövőre belekezdünk,hisz nemvagyunk már tizenévesek.én mondtam neki,hogy ha már tudjuk,hogy csak így lehet babánk,miért nem kezdünk el építkezni,lagzit tervezni.Jövőre ha ez minden sikerülne,akkor jöhet a baba a kész lakásba és egy család lehetnénk.Nem...erre ő azt akarja,hogy náluk a családjánál lakjunk,mert ott a nagy ház,őrájuk is kell gondolnunk,stb.Lagzit meg majd akkor csinálunk,ha sikerül a babaprojekt.Pedig anyagilag jol állunk,igaz hivatalossan nemlakunk még együtt,de nagy részét náluk vagyunk.én nem értem őt,nem akar különálló ember lenni?Szüleitől akar függeni?
2011. nov. 10. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje probálkoztok?Ki "miatt" kell a mesterséges megtermékenyités?

(4évig probálkozó vagyok)

2011. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most még időben vagy. Mondd el a fiúnak, hogy mi az amiből nem engedsz, vegye észre, hogy nem vagy a tulajdona. Nehogy pár év múlva már ne lásd a kiutat a saját életedből, és azt kívánd bárcsak sírtál volna végig egy évet, mint hogy hagytad magad mindenben befolyásolni. Ezek nagyon fontos dolgok, megalapozod vele a jövendő boldogságodat vagy éppen a boldogtalanságodat. Nem kell neked állandóan megfelelned olyan embernek, akit nem érdekel hogy érzed magad mellette. Állj a sarkadra, ha rosszul reagál inkább most fuss el messzire és legyél nagyon szomorú, de ne légy egy életre boldogtalan.
2011. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

Úgy látom a fiúnak vagy az fontos, hogy gyerek legyen, vagy úgy gondolja, hogy Neked fontos és anélkül nem élhettek teljes kapcsolatot.

Én ezt elég jól megértem. Intelligens ember tervez - és ha egy kétfős project az egyiken bukik akkor megpróbálja - vagy úgy gondolja hogy te megpróbálod - egy másikkal.


Szerintem érettségre vall, hogy feltételhez köti az összeköltözést és a lagzit - ugyanis tudja, hogyha a baba nem jön össze egy ideig, akkor valamilyen okból kifolyólag (=vagy ő szeretne mindenképp babát, vagy te - de ő képtelen neked megadni) akkor szét kell válnotok.

2011. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
6éve,miattam-nem egyezik nálam semmi ami a várandósághoz kellene.minden hónapban cisztáim vannak,túl sok hormont termelek,nincs rendszer a ciklusomba stb.6éve nemvédekezünk,de olyan 2éve vagyunk rajta a dolgon rendessen.Neked mi a baj?
2011. nov. 10. 14:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Az együtt élés egyáltalán nem jó döntés!

A mi esetünkben is úgy volt,hogy a párom szülei kérleltek

bennünket,hogy költözzünk oda!De előbb bele is mentünk,de később 1-2 közeli ismerősöm,rokonom lebeszélt minket erről!

Nagyon jó döntésnek bizonyult,ugyanis anyósom meghalt,após eladta a házat és elmet egy új nőhöz!Mi pedig mehettünk volna az utcára!

Ha igazábol szeret téged akkor figyelembe veszi a te kéréseidet és a vágyaidat is!Ha nem vagy neki fontos akkor csakis a saját malmára hajtja majd a vizet!Inkább most tisztázzétok és váljonak külön az utaitok ha nem megy,mint később gyerekkel!Mert abban az esetben a gyerek fog a legtöbbet szenvedni!

2011. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor összegzem amit az egészből kivettem.


6éve probálkoztok és csak most tünt fel hogy a párod nem akar önnálosodni?ezt nem a babaprojekt előtt kellet volna letisztáznotok?Mivan ha összejött volna akkor mit csinálsz,akkor vered ki a balhét hogy márpedig nem költözök anyádékhoz?


Még mindig azt mondom értem hogy miért nem akar lagzit terhesség előtt,mivan ha soha nem jön össze és nem tudtok megbékélni a dologgal....


Nekem PCOS om van,4év után sikerült spontán.Egyébként a tüneteid nagyon hasonlitanak erre a betegségre,amire van megoldás.

(4évig probálkozó)

2011. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most együtt laktok egyébként ketten?
2011. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe bele ne menj hogy terhes leszel, odaköltözöl és utána esküvő. Az hogy sokat ott vagy nem egyenlő az együttéléssel. Vagy menjetek külön vagy ha nem akar akkor költözz oda és ha megy a dolog akkor jöhet a gyerek, de így én nem mennék bele. Mondjuk alapból nem költöznék össze idegen emberekkel ( anyósék) mikor még egy jól működő családban is vannak problémák. Nekem ne legyen a tányérom szélén hogy az ő házuk az ő edényük, az ő ollójuk. Mi is voltunk együtt úgy hogy a párom nagyon sokat ott volt, mindig együtt aludtunk több éve, ő volt a 2 szomszédom, de így hogy elköltöztünk( pedig nagyon jó fejek anyuék) sokkal másabb, azt csinálok amit akarok, ha nincs kedvem elpakolni az asztalt akkor ott hagyom és nem kell azt hallgatnom hogy mert arra sem képes.Ez csak egy példa és adott esetben anyum meg is csinálta volna, de egy anyós már más, az már kiszól. Sokkal jobb külön.
2011. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!