Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Skinhead a pasim és a szüleimn...

Skinhead a pasim és a szüleimnek ez nem tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja együtt vagyunk és kb 1,5 hónapja mutattam be a szüleimnek. Gondoltam hogy nem igazán fog nekik tetszeni már csak a kinézete miatt sem...de hát szeretjük egymást. Kopasz, terepmintás nadrág vagy farmer van rajta, acélbetétes bakancs, tetkói is vannak (bakancs, horogkereszt meg ilyenek). Voltak már kisebb-nagyobb ügyei amikről a szüleim nem tudnak. Egyszer a szomszéd cigánnyal már balhézott miközben ment tőlünk haza, a cigány beszólt neki ő pedig mondta hogy vigyázzon mit beszél mert nem lesz jó vége. A cigány folytatta ő pedig adott neki egy állast, azóta rá se mer nézni de hozzám se szól, erről a szüleim tudnak mert látták. Végülis más nemzetiségekkel nincs sok baja (bár előfordul) csak a cigányokkal de ott nincs kivétel. Egyébként nagyon rendes idegen emberekkel is, főleg nőkkel. Szeret segíteni másoknak bármiben, ha csak valaki beszélgetni akar ő szívesen elbeszélget. A szüleimmel is nagyon rendes és szokta is kérdezni ha csinálnak valamit, hogy kell-e segítség. Türelmes is, várja hogy mikor fogadják el, hogy ő olyan amilyen. Azt tudni kell róla, hogy csak akkor "támad" ha van rá oka, nem megy oda senkihez hogy ő most megmondja neki a magáét vagy esetleg verekedni van kedve. De évekkel ezelőtt (15 évesen) amikor meghalt a bátya, az apja pedig otthagyta őket és suli mellett dolgoznia is kellett egyszer elszakadt a cérna és ok nélkül vert meg valakit, amit már azóta megbánt és többször is bocsánatot kért az illetőtől aki elfogadta. A szüleim nem örülnek neki hogy egy "ilyen" emberrel jöttem össze és ezt apám neki is megmondta. Ekkor kicsit nyugtalan lett és megkérdezte, hogy "miért milyen vagyok?". Amúgy tényleg rendes ember. 20 éves, én pedig nemsokára 18.
2011. nov. 10. 17:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de a horogkereszt jelképet a nácik is átvették, és szerintem egy kopasz, acélbakancsos ember rájuk asszociál.Egyébként, pedig az erőszak nem megoldás, sőt a párod is enyhén hülye, majd ha 20 cigány várja egyszer csak néz.A szüleid csak normális életet akarnak neked, nem olyat, hogy a párod mindenhol leáll verekedni.
2011. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%

18:19


Most nagyon okosnak hiszed magad, hogy rágugliztál a horogkeresztre, aztaaaa.

Igen, én is tisztában vagyok vele, hogy elsősorban nem náci jelkép volt, de ma már, akár tetszik, akár nem, igenis az.

Menj ki az utcára, mutass 100 embernek horogkeresztet ábrázoló képet és kérdezz rá, hogy mi az.

Szerinted hányan fogják azt válaszolni, hogy ősi napszimbólum?

Most ezzel mit akartál bizonyítani?

Hogy aki horogkeresztet tetováltat magára, az milyen jófej, mert az nem is náci jelkép?

Komolyan azt mondod, hogy a srác napszimbólumként rakatta magára, nem azért mert egy rasszista kis f*sz?

Na neee.

Ennyire ne nézd már hülyének az embereket.

L/24

2011. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%

teljesen igaza van az utolsónak,aki ilyet tetováltat magára az nem az ősi szimbólum miatt csináltatja.

plusz a viselkedése meg a kinézete sem ezt mutatja.

amúgy meg a cigányok között is vannak rendes emberek,a magyarok között is vannak undorító férgek ha ezt valaki nem tudja belátni annak valami komoly gondja lehet az agyában!

2011. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%

fúúúj én nem tudnék ölelgetni egy olyat, akire horogkereszt van tetoválva


(oké, talán Edward Nortont az amerikai história x-ből :-))


tudom, hogy külsőség és nem számít, de 15-16éves kor fölött, amikor az embernek kezd benőni a feje lágya, az ilyen szubkultúrában benneragadás ciki, pláne felnőtt fejjel!


még ha rocker, azt mondom oké,az csak egy zenei stílus, na de pont skinhead?


"végülis más nemzetiségekkel nincs baja, csak a cigányokkal, de ott nincs kivétel" - ezzel van a baj!! nem egy személyt ítél meg, hanem egy egész nemzetet vagy népcsoportot.


ajánlanám olvasásra Magyarország szerepét a II. világháborúban. Vagy a párod német, azért van rajta horogkereszt? vagy osztrák?


világosítsd már fel a drágát, hogy mennyi esélye van rá, hogy pont ő egy tiszta vérű árja, valószínűleg benne is keveredik a török, az osztrák, a tót, a horvát, a zsidó, a jász stb stb stb még tízféle vér. a magyar nép már csak ilyen... és genetikailag is azért ilyen erős, mert keverék nemzet.


egy több szinten visszavezetve is "tiszta vérű" ember olyan lenne, mint egy túltenyésztett kutya. lásd ngolok, Írek -> beltenyészet, nézd meg hogy néznek ki...de ebbe ne menjünk most bele.

2011. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%

Ki fogod nőni.

Nekem is volt egy ilyen korszakom, de hála a jó Istennek kinőttem és szégyellem is.

A tinédzserek meghülyülnek, főleg a lányok, de elmúlik jobb esetben.


Szerintem a pasidnál is el fog múlni. Ha nem akkor valami visszamaradt neki.

2011. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
40%
Én is skinhead vagyok. Maradjatok sokáig együtt!
2011. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz :)
2011. nov. 21. 15:52
 28/33 anonim ***** válasza:
59%
Sok Boldogságot!
2011. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Mutass be nekik álbarátot. :))

[link]

2011. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
31%

Komolyan mondom, megvagyok döbbenve az itt írottakon.

Aki itt azt írja, hogy a cigányokat nem kell általánosítani, annak ajánlom, hogy jöjjön le ide hozzánk Borsodba, vagy menjen át Hevesbe, de Szabolcsot is szívessen ajánlom.

Oké, aláírom, van olyan cigány, aki normális, de az 100000-ből 1!!!!!!!

Itt nálunk éjszaka nem mernek a MAGYAROK kimenni este a város főutcájára vagy a főterére, mert ellepi ez a mockos népség, és lopnak, fenyegetnek, balhéznak. Egyszser 14 évesen bicikliztem haza a barátnőmtől este 8kor, és leszedtek a biciklimről, elvették a cuccaimat és kitudja hova fajult volna, csak jött egy ismerősöm(aki hozzáteszem hogy Hungarista) és szétbaszta azt a csürhét.

Úgyhogy, én azt gondolom, hogy aki azokat a gennyládákat védi, az vagy maga is cigány, vagy a hét minden napján a számítógépe előtt ül, és nem megy közösségbe, mert akkor észrevenné, hogy mi folyik itt!

A másik sztori, amikor fényes nappal megakartak erőszakolni egy lányt, valamivel elkábították, és az is csak a szerencsén múlott, hogy nem történt meg. Fényes nappal.

Kedves kérdező.

Én, amikor 17 voltam, szintén jártam egy skinhead gyerekkel, ( nem az a skinhead, aki felveszi a ruhát, és ő már menő, hanem ő a történelemben is nagyon ott volt, művelt, és okos volt, mindenhez volt szava) bár, nekem annyival könnyeb a helyzetem, hogy tesóm is hungarista(még mielőtt valaki beszól, tudom mi a különbség a hungarista és a skinhead között, azért írtam így, és nem azért mert keverem a fogalmakat), meg a szüleimtől sem állnak távol a Nemzeti dolgok, de eleinte ők sem örültek neki, és ahogy egyre többet beszélgettek, úgy meg is szerették, és volt olyan, hogy én arra mentem haza, hogy a barátomat a szüleim áthívták, és együtt főztek, meg elvoltak. úgyhogy szerintem ha a szüleid engednének egy kicsit, és talán megismernék megváltozna a véleményük.

Ja és azok, akik azt írják, hogy az ilyen emberekből nem lesz semmi, azoknak mondanám, hogy nekem is volt horogkeresztes tetoválásom, csak nekem feltűnő helyen volt, és pár év múlva átüttettem, és mostmár nem látszik, azoknak mondom, hogy a Miskolci Egyetemen Történelmet tanulok, és majd tanár lesz belőlem bizony, úgyhogy lehet, hogy a ti gyerekeiteknek is én leszek a történelm tanára.

De akkor ti, mivel nem tudjátok a nézeteimet, valószínüleg szimpatikusnak, és értelmesnek fogtok tartani.

Szóval a hörögkeresztes tetkó nem egyenlő a hülyeséggel.

2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!