Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Skinhead a pasim és a szüleimn...

Skinhead a pasim és a szüleimnek ez nem tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja együtt vagyunk és kb 1,5 hónapja mutattam be a szüleimnek. Gondoltam hogy nem igazán fog nekik tetszeni már csak a kinézete miatt sem...de hát szeretjük egymást. Kopasz, terepmintás nadrág vagy farmer van rajta, acélbetétes bakancs, tetkói is vannak (bakancs, horogkereszt meg ilyenek). Voltak már kisebb-nagyobb ügyei amikről a szüleim nem tudnak. Egyszer a szomszéd cigánnyal már balhézott miközben ment tőlünk haza, a cigány beszólt neki ő pedig mondta hogy vigyázzon mit beszél mert nem lesz jó vége. A cigány folytatta ő pedig adott neki egy állast, azóta rá se mer nézni de hozzám se szól, erről a szüleim tudnak mert látták. Végülis más nemzetiségekkel nincs sok baja (bár előfordul) csak a cigányokkal de ott nincs kivétel. Egyébként nagyon rendes idegen emberekkel is, főleg nőkkel. Szeret segíteni másoknak bármiben, ha csak valaki beszélgetni akar ő szívesen elbeszélget. A szüleimmel is nagyon rendes és szokta is kérdezni ha csinálnak valamit, hogy kell-e segítség. Türelmes is, várja hogy mikor fogadják el, hogy ő olyan amilyen. Azt tudni kell róla, hogy csak akkor "támad" ha van rá oka, nem megy oda senkihez hogy ő most megmondja neki a magáét vagy esetleg verekedni van kedve. De évekkel ezelőtt (15 évesen) amikor meghalt a bátya, az apja pedig otthagyta őket és suli mellett dolgoznia is kellett egyszer elszakadt a cérna és ok nélkül vert meg valakit, amit már azóta megbánt és többször is bocsánatot kért az illetőtől aki elfogadta. A szüleim nem örülnek neki hogy egy "ilyen" emberrel jöttem össze és ezt apám neki is megmondta. Ekkor kicsit nyugtalan lett és megkérdezte, hogy "miért milyen vagyok?". Amúgy tényleg rendes ember. 20 éves, én pedig nemsokára 18.
2011. nov. 10. 17:32
1 2 3 4
 31/33 Felhasználó1 válasza:
Istenem azért mert vall valaki egy eszmét még lenézitek meg köpködtök rá... szánalmas én borsodban nőttem fel sokan nem tudják mi a helyzet arrafelé és lenézik a magamfajtákat csak tudjátok ha minden nap megruháznak mert fehér vagy te sem leszel olyan nagy liberalista emberbarát. Mindennek van oka gondolom a srác sem unalmába tetováltatott magára horogkeresztet....
2013. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

De rég volt :)

Még most is ilyesmi és még mindig együtt vagyunk. A szüleim már nagyjából elfogadták :)

2013. nov. 7. 19:16
 33/33 anonim ***** válasza:
Na még együtt vagytok??fogadjunk hogy nem
2014. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!