Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megrekedt az életem...

Úgy érzem megrekedt az életem és a kapcsolatom. Volt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
úgy érzem hogy most elvagyok de olyan langyos víz az egész. a barátom akivel sokszor szétmentünk, összejöttünk most elvagyunk 20 hónapja vagyunk "együtt" de olyan semmilyen az is. ő már középkorú 41 és a kapcsolat sem tart semerre, úgy érzem nem is akarja. összejárunk, elvagyunk de ennyi. nem is lehet vele ilyenekről beszélni. volt már valaki hasonlóan? úgy érzem a langyos vízben evezgetek és ennyi, ami jó is egyfelől de inkább nem jó. 21L
2011. nov. 12. 16:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
persze itt nem is a gyerek a kérdés csak h olyan pangás az egész
2011. nov. 12. 17:02
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezért beszélj vele:)

Tényleg nincs mit veszítened.

2011. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért érzed hogy pangás, mert 21 évesen az ember pörgősebben él, 41 évesen hát már le van lassulva, meg van nyugodva, már megkapott mindent. Egy 25-30 évessel boldogabb lennél, velük tudnál nevetni, hancúrozni, párna csatázni, bulizni, jönni-menni...
2011. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válasz minden valóságalapot nélkülöz.

40 évesen ugyanezeket csinálja az ember.

Én csak ilyen korúakkal járok szórakozni és ezerszer jobb velük minden.

Nem 80 éves belassult emberekről beszélünk.

2011. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
elvagyok vele, nem befásult csak a kapcsolatunk nem tart semerre
2011. nov. 12. 18:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Mit tudsz az előző kapcsolatáról? Lehet még azt heveri ki, miközben veled és a 21 éveddel csak az egóját hizlalja. Nekem két pasi ismerősöm is ezt csinálta. Nagyon görény dolognak tartottam akkor is.

Egy 41 éves még valóban nem öreg, de szerintem nem is a neked való korosztály. A leírásodból azt érzékelem, hogy nem szeret téged. Ha nem vagy fülig szerelmes azt tanácsolnám lépj ki egy ilyen kapcsolatból, de ha az vagy...akkor is.

2011. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!