Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyfolytában bántanak az isiben és nem bírom másfél éve mindennap csúfolnak és próbálom vissza adni de nem sikerul nemtudom multkor is pl. a tanár azt mondta oszt. társaimnak hogy ne barátkozzanak velem mer hülye vagyok..Meg a hajamnál fogva vitt be egy kis helységbe és az államnál fogva oda nyomta a fejemet a falhoz.... januárba lehet átvesznek másik suliba de nem biztos ha meg nem akk itt kel maradnom de én ezt nem akarok nagyon nem akarom... sokszor sírok is miatta meg minden... 12/F
2011. nov. 13. 19:49
1 2 3
 21/29 bánomisén ***** válasza:
Beszélj velük újra. Lehet, hogy nem érzékelték elsőre, hogy téged ez mennyire bánt. Néha a felnőttek is elég értetlenek tudnak ám lenni, nem árt, ha többször is hallják.
2011. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
sokszor átbeszéltük egyszer apukám normálisan leült velem de bnem segitett ha felhozom a témát idegesek lesznek
2011. nov. 13. 20:57
 23/29 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert utánajártak és nem tudták azonnal elintézni a suliváltást. Nekik sem lehet jó látni, hogy nem érzed jól magad.

Van olyan tanárod a suliban, aki szeret téged? Mert akkor beszélhetnél vele is, hátha tud segíteni, hogy eltűnhess a mostani sulidból.

2011. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
nincs az összes utál
2011. nov. 13. 21:11
 25/29 bánomisén ***** válasza:

Hú, attól tartok, nincs okos ötletem... Januárig még két hónap van, de szerencsére van benne egy téli szünet is.

Próbáld valahogy kibírni, ne foglalkozz az osztálytársaiddal meg a tanárokkal sem, készülj az órákra, de ne menj bele szünetben verekedésekbe. Januárban meg már úgyis egy másik suliban leszel, ott biztosan sokkal jobban fogod magad érezni. Csak addig ne csinálj semmi balhét, nehogy ezért ne vegyen át másik suli.

Sajnálom, hogy nem tudok okosabbat mondani, ne haragudj...

2011. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
csak nekem furcsa hogy 22 éves az anyja ?
2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
a bátyám annyi nem anyám
2011. nov. 13. 23:21
 28/29 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, te miért netezel 12 éves fejjel éjjel fél 12-kor??? Sipirc az ágyba aludni! (Egyébként tényleg azt írtad, hogy 22 éves az anyukád, én elütésnek vettem.)
2011. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha ezek a szerbek ennyire utálják a magyarokat, miért élnek Magyarországon? Költői kérdés.
2011. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!