Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg ennyire nem...

A férfiak tényleg ennyire nem empatikusak vagy én állok hozzá rosszul?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem hogy árral szemben úszok ebben a párkapcsolatban. Sokszor minden OK, de máskor barátom olyan lehetetlen, empatikátlan viselkedést produkál, hogy elkezdem megfontolni, jó-e ez így nekem.


Például a tegnapi eset: szexi fehérneművel akartam neki kedveskedni, ő mosolyog, mondja milyen aranyos, majd megjegyzi, hát azért ebben a bugyiban nagy a fenekem. És csodálkozott mikor elment a kedvem a szextől... Meg mikor mondtam (nem hisztizve!) hogy ez bizony nem esett jól, teljesen értetlenül válaszolta, hogy fel nem foghatja miért veszem így a szívemre, a dicséretet amit az elején mondott pedig figyelmen kívül hagyom...

Pár percre rá én (hülye) kezdeményeztem a békülést, majd kis idő múlva nevetve és élcelődve tettem egy kis viccesnek szánt megjegyzést a csókjára, amire úgy beduzzogott, hogy csak ült maga elé bambulva mogorván és a 'jó éjt'-et is csak morogta nekem, mehettem egyedül lefeküdni.


Mai nap pedig: reggel már forgott a gyomrom, de mondom, hátha rendbejön, és csak 15 percre láttam, nem akartam ezzel is idegesíteni, meg se említettem, látszólag okésan váltunk el. Aztán csak nagyon rosszul lettem, feküdtem, hiányzott a hangja, mondom felhívom, elmondtam mi van, erre ő, ilyen elégedetlen, "szájhúzogatós" hangon, mikor olyan van ami neki nem tetszik: "hát de nem értem, reggel még semmi bajod nem volt! Nem hiszem hogy egy kis gyomorrontás így kiveszi az ember erejét...!" Na meg arra hogy hiányzik nekem, nem is mondott semmit, ilyen távolságtartó, hitetlenkedő, hideg hülye volt.


Nem értem őt és már sokszor azon kapom magam, hogy ha nem bérelnénk közös albérletet, lehet kiugrottam volna a kapcsolatból. Iszonyú sok hülyesége van, amit sokszor képes vagyok elviselni, de ez, hogy nem képes felfogni hogy nekem valami miért esik rosszul és a saját szavamban kételkedik mikor az egészségemről van szó, ez azért már túlmegy nekem egy határon...


Vagy máshogy gondoljátok? Lehet türelmesebbnek kellene lennem, mert a pasik nem olyan empatikusak...? Volt/van esetleg valakinek hasonló tapasztalata?


2011. nov. 14. 09:52
1 2
 11/13 zkriszti3 ***** válasza:
Nálunk ez fordítva van,inkább én vagyok érzéketlen.Párom lenge hálóruhában hülyén nézne ki,de lehet,hogy nagyobb kedvem lenne.Ez vicc volt,de az igaz,hogy nem díjazom ha hozzám bújik,simogat becézget meg egyebek.A férfiak teljesen mások mint mi.Fogadd el ha szereted.
2011. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem olvastam végig a sok hozzászólást, de a legtöbbje ugyanazt írta!

A pasi ilyen. Így kell elfogadni. És a magad ( magatok) hasznára fordítani.

2011. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaja... a férfiak ilyenek.... persze.



Azért kíváncsi lennék, hogy ő mit szólna, ha a hancúrozni akarna, és megjegyeznéd: jajj drágám olyan mintha összement volna a fütyülőd :)


Kíváncsi lennék milyen kedve lenn utána a további hancúrhoz :D :xD

2011. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!