Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a családom?

Miért utál a családom?

Figyelt kérdés

gyűlölök itthon lenni,mindig csak veszekednek,most a nővérem azért tépte meg a hajamat,mert nem volt tejszelet,és megkérdeztem,hogy miért kell mindig felzabálni előlem minden? (csakmert ma apám is elette előlem a levest,mást meg nem eszek meg mert nem szeretem azokat a kajákat amit itthon csinálnak)


meg ordibáltak velem,és azzal vádolnak,hogy megettem két tábla csokit,közbe ez nem is igaz,de nem hiszik el


és mindig,amikor látom,hogy vesznek mondjuk pizzás csigát vagy valamit,és kérek belőle,nekem nem adnak,és néha elveszem,és cserébe odateszek mondjuk egy csokit vagy valamit,azért is a nővérem megver,hogy én mit lopom el az ő kajáját


ráadásul ha olyan kaját csinálnak,amit gyűlölök,pl pacalt,meg ilyeneket,és nem akarok enni belőle,mert egyszerűen szar íze van,megfenyegetnek,hogy ha nem eszem meg,akkor agyonvernek


persze máskor,amikor magamtól eszek,akkor csak szidnak


pl tegnap előtt vagy mikor ettem egy banánt,és elkezdték mondani apámék,hogy mit zabálok már,így is nagy seggem van


miért utálnak?


2011. nov. 15. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert folyton csak a zabálásról beszélsz. Egy idő után ez már idegesítő.
2011. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
költözz hozzám ha nem tetszik ;)
2011. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem te írtál ki pár napja kérdést ugyanerről? Akkor a nővéred előző napi kakaóscsigáján ment a harc. Veled valami nincs rendben, kényszerevő vagy, vagy nem tudom, de ez már tényleg túlzás.
2011. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

apukádnak igaza volt: "pl tegnap előtt vagy mikor ettem egy banánt,és elkezdték mondani apámék,hogy mit zabálok már,így is nagy seggem van".

Ha folyamatosan zabálsz összevissza, és már máshogy nemtudnak róla leszoktatni akkor ezvan...

2011. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem zabálok összevissza,hanem ők veszekednek mindig a kaján
2011. nov. 15. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg csak a kajáról tudsz beszélni. Ez elég érdekes.

Mondjuk a szüleid elég rendesen túlreagálják a dolgot, én nem értem, mit kell a kaján ennyit izélni. Itthon azt és akkor eszek, amit akarok, az viszont esetlegesen probléma, ha mondjuk a párom felzabálja az összes szalámit a többiek elől, de csak azért, mert családban élünk, meg kell tanulni osztozkodni. Meg szerintem normálisan is meg lehet beszélni, hogy mondjuk van pörkölt meg túrós tészta, akkor ketten eszünk abból, ketten meg amabból.

Nem hiszem, hogy utálnak, de az, hogy a nővéred ver, elég durva. Hány évesek vagytok?

2011. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
de tudok jobbat
2011. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ohh igen,igazatok van,akkor inkább éheztetem magam,lefogyok 20 kilósra azt éhen döglök


18:43 én 14,a nővérem meg 26

2011. nov. 15. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
jól teszed, hajrá, kezdheted is...
2011. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hány kg vagy?
2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!