Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a családom?

Miért utál a családom?

Figyelt kérdés

gyűlölök itthon lenni,mindig csak veszekednek,most a nővérem azért tépte meg a hajamat,mert nem volt tejszelet,és megkérdeztem,hogy miért kell mindig felzabálni előlem minden? (csakmert ma apám is elette előlem a levest,mást meg nem eszek meg mert nem szeretem azokat a kajákat amit itthon csinálnak)


meg ordibáltak velem,és azzal vádolnak,hogy megettem két tábla csokit,közbe ez nem is igaz,de nem hiszik el


és mindig,amikor látom,hogy vesznek mondjuk pizzás csigát vagy valamit,és kérek belőle,nekem nem adnak,és néha elveszem,és cserébe odateszek mondjuk egy csokit vagy valamit,azért is a nővérem megver,hogy én mit lopom el az ő kajáját


ráadásul ha olyan kaját csinálnak,amit gyűlölök,pl pacalt,meg ilyeneket,és nem akarok enni belőle,mert egyszerűen szar íze van,megfenyegetnek,hogy ha nem eszem meg,akkor agyonvernek


persze máskor,amikor magamtól eszek,akkor csak szidnak


pl tegnap előtt vagy mikor ettem egy banánt,és elkezdték mondani apámék,hogy mit zabálok már,így is nagy seggem van


miért utálnak?


2011. nov. 15. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát szerintem te vagy a hibás!


Nézzük először a tejszeleteset. Gondolom nem te vetted, hanem a szülők. Ilyenkor azé, aki hamarabb találja meg. Ha a nővéred, akkor jogosan mit nyúlkálsz a kajájához?


Nézzük a levest. Miért kellett volna megvárnia apukádnak, hogy te edd meg? Közös volt, ő volt ott előbb, az övé.


Finnyás vagy, majd változni fog. Ha meg nem tetszik a többi kaja, ami otthon van, csinálj te magadnak! Tojáslevest simán összelehet hozni, ha meg nem tetszik csinálj tükörtojást, bacont, virslit. De egyszerűen legyél szemfülesebb. Mi az, hogy piszkálod a családtagjaidat, mert megeszik előled a kaját? Az pont annyira az övék, mint a tiéd.


A csokis ezek szerint nem volt jogos, ezzel nem lehet mit kezdeni.


Az pedig nagyondurva, hogy elveszed a nővéred kajáját és ott hagysz helyette valami mást! Valószínűleg azért vette épp azt, mert azt szeretné enni! Az az övé ne nyúlj hozzá, spórolj pénzt és vegyél magadnak kaját otthonra. Nemtudom, te mit szólnál hozzá, ha mondjuk kölcsönvennék a sáladat, és ott hagynának helyette egy kesztyűt-.-


Az utolsóra nem tudok mit mondani, szemét dolog ilyet beszólni, de a leírtak szerint te is szemét voltál velük.


Az viszont rémes, hogy vernek, már ha vernek. Valószínűleg én is kibuknék, ha már elmondtam volna párszor, hogy ne lopj, de te mégis lopsz, és még helyesnek is érzed!


Amúgy ne finnyázz a legtöbb étel baromi finom, még a csülköt is meg lehet enni, ha levágod a zsírréteget.

2011. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
21:22 amikor legutóbb mértem,52 voltam
2011. nov. 16. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!