Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jogosan vagyok pipa?

Most jogosan vagyok pipa?

Figyelt kérdés

apámék tegnapelőtt bejelentették,hogy pénteken mennek az unokatesómékhoz,akiket örülök,ha látok egy évben vagy 1x-2x


és mondtam neki,hogy és hogy férünk majd el annyian a kocsiban?


erre le lettel oltva,hogy hát én itthon maradok azt le van szarva,mit csinálok magammal,de én akkor se megyek


és most ők vannak megsértődve,amiért megsértődtem,hogy engem csak úgy itt hagynak


jogosan vagyok ideges vagy nekik van igazuk?


13l


2011. nov. 16. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

81:13 egy hajszálon múlik hogy 5en beférünk


de amúgy ígyse visznek,mert "csak" ... szóval nagyon jó...:S

2011. nov. 17. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet engesztelésül hoznak majd valamit. Amúgy miért nem? Nem együtt szoktatok menni? Nővérednek nincs férje vagy ilyesmi hogy vele menjen? Vagy ő nem is akar menni?
2011. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hát ... szerintem nem hoznak semmit


és pont ez az,hogy nem tudom,egyszerűen csak a fejemhez vágták,hogy -Nem jössz!Nem érted??? és azóta ha megkérdezem,csak ennyit mondanak rá,hogy mert,vagy hozzám se szólnak


de egyébként a tesómnak van barátja de ő messzebb lakik és most asszem dolgozik


az nem tudom,hogy akar-e velük menni,nem szoktunk beszélgetni :/

2011. nov. 18. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!