Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom a vőlegényemet...

A családom a vőlegényemet ajnározza mindig. Engem észre sem vesznek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

amiket kapok példák:

mama: egy mondata felém a páromról: majd talál magának egy takaros kis feleséget. a páromnak meg olyanokat mond, hogy ne csaljon meg engem (ahelyett hogy az esküvőnket várná vagy bármi más)

tesom: nő házas kisbabával - folyamatosan kétértelmű, flörtöl, bókol a páromnak, ha a párom velem van, csak vele beszélget

apa: bármi gond van köztünk mindig a páromnak ad igazat, mert ő milyen rendes gyerek, semmi rosszat nem néz ki belőle

mostohaanya (fiatalos nő): neki meg a párom játsza mindig a fejét, és mindig olyankor beszélgetnek jóízűeket, amikor épp nincs ott senki más rokon - mint akik egymásra találtak


próbálok minél kevesebbszer úgy a családommal lenni, hogy a párom velem van.

de most jönnek az ünnepek. mit tehetnék, hogy ne fájjon, hogy nekem is jó legyen? a karácsony.


2011. nov. 17. 18:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nézd,megmondom kerek perec, te az ő érzéseikkel foglalkozol, ők viszont téged lesz@rnak. Ha neked ez így jó,csináld tovább, ez nem fog változni. Ha neked ez nem jó, akkor építsd le őket,nem kell velük találkozni. Vagy csak évente 1x,mondjuk anyuddal meg apuddal, és ennyi. Én ezt teszem,és azóta tök jó életem van.
2011. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!