Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, s mit...

Mire gondolnátok, s mit csinálnátok, ha rájönnétek: a partneretek /5 éve vagyunk együtt/ fiának a barátai között ott van a Facebookon a partneretek volt barátnője, és rendszeresen irogat a fiú az apa volt barátnőjével? /kb.28 évesek mindkettten/

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez baromira nem releváns a ti kapcsolatotok szempontjából.

Ne csinálj felesleges hisztériát.

2011. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha rájönnék, én a homlokomra tetováltatnám, hogy "hisztis p..a vagyok". Neked is ezt javaslom, tuti módszer!
2011. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Vihar a biliben...
2011. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Sweet paranoia.
2011. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Sweet paranoja, vihar a biliben? Kérem szépen ma délután felugrott a apáromhoz, hát a "kislány " ott ült az ebédlőbe /és nem a srác szobájába!/ és vígan kacarászott a párommal és a fiával. És megkérdezte: -Jé, ez ki?

Be lettem mutatva, mire a "kislány" a páromnak: -Nem is említetted, hogy van barátnőd!

Letettem a holmit amit vittem, és leléptem mondván, hogy nekem még dolgom van. Tehát? Hisztis p... vagyok?

2011. nov. 23. 17:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Khm... azt a kérdésedben egy szóval sem említetted, h a párod fia veletek lakik. Ez azért bonyolítja a kérdést... Gondolom mindenki, aki válaszolt (köztük én is) azt gondolta, h 28 évesen már önálló élete, külön lakása, vagy albérlete van a fiúnak.

És többen is írtuk, h egészen addig míg nem apukával próbálkozik a csaj, addig nincs gond. Most ez így történt, viszont az, h beszélgettek (ráadásul nem is titokban találkoztak, v ilyesmi), nyilván bosszantó, valószínűleg engem is bosszantana, de önmagában még nem ok arra, h a pároddal hisztizz, v ilyesmi.

2011. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekem az lett mondva, hogy ez a lány nagyon szemtelen, számító, kihasználós tipus. Ha a sráchoz ment, miért nem a srác szobájában kávéztak? A párom csak 6-ra várt én viszont hamarébb betoppantam. Eddig ha bárki jött a fiúhoz senki nem ült le kávézni a párommal, párom többször is hangoztatta, őt nem érdekli, ki jár a fiához, nem is kíváncsi a fia vendégeire. Most meg mi ez a nyagy változás? Legalább annyit vártam volna, hogy a párom marasztaljon, vagy megkérdezzem, hogy mi dolgom van még,vagy utánam jöjjön a konyhába, amíg a holmit pakoltam ki, és elbeszélgessünk, de nem ő ült tovább és kávéztak.
2011. nov. 23. 17:28
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,ez így már másképp hangzik,arról nem volt szó,hogy jár hozzátok a csajszi.

De legközelebb szerintem ne "menekülj el",hanem mutasd meg a kislánynak,hogy te vagy otthon, és a párod már a te párod!

2011. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az utolsó hozzászólóval, ilyenkor nem menekülni kell a probléma elől, hanem igenis állj a sarkadra, még akkor is, ha ezzel lehisztisp*csáznának, nem az számít más mit mondd, hanem állj ki az igazadért, s ha nem ért meg a "párod", akkor lépj tovább, szakíts vele, úgyis találsz nála jobbat!


25/N

2012. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Erre már én is gondoltam, hogy szakítok vele, ha mindig a fia a jó, és annyira szent a fia akarata, akkor legyen boldog a fiával.
2012. jan. 8. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!