Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennétek külföldre vagy...

Mennétek külföldre vagy maradnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne arra, hogy Londonba menjek dolgozni. Bátyám ott él 5 éve tudna mindenben segíteni. De viszont én itthon jogi egyetemre járok levelezőn. Oda bejárni nem kötelező csak félévente vizsgaidőszak van. Én úgy gondoltam, hogy ha kimennék Londonba ott munka mellett tanulnék és félévente hazajönnék vizsgázni. Tudom nehéz, de vajon megoldható ez? Az egyetemet nem most kezdtem, de egyéb okok miatt még az elején tartok igy még 5 év van belőle. Most vagyok 25 éves úgy gondolom most lenne főleg értelme, hogy menjek. Ti mit csinálnátok?
2011. nov. 22. 08:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
fél évente simán haza tudsz menni, Anglia tök közel van. Én Afrikában lakom, mégis hazajárok minimum fél évente.
2011. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!