Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvosi eset a férjem?

Orvosi eset a férjem?

Figyelt kérdés
Napok óta folyton piszkál a férjem h.van egy másik email cimem ahol pasikkal tartom a kapcsolatot!Tudnia kéne h.csak egy van nekem mert napi szinten szinte csak 10percet vok a gépnél...és sosem beszélgetek senkivel..még a bnőimre is féltékeeny!Probálok alkalmazkodni ahoz h.nem tudom nem akar elvesziteni...de ez már sok!!!ha vmin felhúzza magát engem okol mindenért...mit tegyek???Segítség
2011. nov. 22. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ugyanilyen helyzetben vagyok... :(

mindenre és mindenkire féltékeny. Pedig oka nem lenne rá. A barátaimmal egyáltalán nem beszélek ne tudjon belekötni. Én próbálok alkalmazkodni de ez néha nehéz:(

2011. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én már mindent megpróbáltam...de hiába!Beszélni sem lehet vele....amugy meg nem hinném h.megcsal,hiszen mindenhova tudom a jelszavát és látom hova járkál fel neten
2011. nov. 22. 13:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta vagytok együtt és mióta csinálja ezt? Ha mindig is ilyen volt, akkor csak szimplán ilyen természetű és nem nagyon tudsz ellene mit tenni. Ha pedig csak egy ideje vált ilyenné, akkor tuti biztos, hogy van melletted valami nője és így próbálja hárítani, terelni a figyelmedet, hogy ne vedd észre, ő az, akire lenne okod gyanakodni.
2011. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És azt is látod, hogy esetleg a munkahelyén vagy mobilról hol járkál?
2011. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
együtt dolgozunk...és mobilja nincs h.ne legyek féltékeny!Egy céges mobilt használunk mind a ketten
2011. nov. 24. 10:02
 16/16 anonim válasza:
Ti mindketten betegek vagytok: 'nincs mobilja ,nehogy féltékeny legyél.' :D
2012. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!