Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak egy gyerekkel...

Ha valaki csak egy gyerekkel akart magához kötni egy férfit, miért lepődik meg ha otthagyják?

Figyelt kérdés
Főleg,ha tudja, hogy nincs jövőjük. Vagy az mozgatja, hogy a férfinek sok pénze van? Ezek a nők nem vágynak igazi családra, akik önszántukból vannak együtt sokáig? És ha megbízik bennük a férfi, hogy ők szedik a fog.gátlót, miért élnek vissza vele?
2011. nov. 22. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

a 7es nagyon jót írt.

ismerek ilyen hapsikat én is. de persze a hozzájuk illő nőkkel együtt.

van, aki a gyerekre is vágyik, szereti, és inkább a nővel marad, csak hogy a gyermekei közelében lehessen. persze mellett lelkesen csalja az asszonyt.


a másik meg, aki hirtelen megijed a felelősségtől és egy huszonéves kiscsaj karjaiban menekül, mert egy időre megint megszabadulhat a kínzó gyerek-témától.


a harmadik típus, aki nem lepődik meg a dolgon, mert ő inkább gyereket szeretett volna, mint férjet-társat. na, ilyen nőket is ismerek. nem ítélem el őket, sőt inkább tisztelem, hiszen tudatosan bevállalták, hogy egy pasi segítsége nélkül nevelik fel a gyereküket, és amit tudnak megtesznek érte.

szerintem az ilyen nők szeretik a leginkább a gyereküket, hiszen tudják, hogy később csak ő marad nekik, és nem lesznek olyan idióták, hogy elmarják maguk mellől az egyetlen embert, akivel fontosak egymásnak.


engem is egyedül nevelt fel anyukám, igaz nem így tervezte, és teljesen jogosan volt megborulva, mikor a drágaédesapám lelépett. állítólag ő is akart gyereket, csak út közben meggondolta magát. (tehát egyáltalán nem lett átejtve, becsapva) mind1, nagyon szeretem és tisztelem édesanyámat, hogy mindent megtett értem. ő a legfontosabb személy az életemben, és őt talán majd a gyermekem fogja megelőzni, ha lesz. férfiban én sem merek bízni, tanultam a szüleim példájából.

2011. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó.

Köszönöm, ilyen szépen még senkitől nem hallottam megfogalmazni azt a helyzetet, amiben én is vagyok.


A gyerek a legfontosabb. Amikor megfogant a kisfiam (amúgy védekezés mellett) a világ hirtelen csodálatos hellyé vált. Ha elvetettem volna (ahogy az apja akarta), magamat öltem volna meg. Megtartottam.

Természetesen nem csodálkoztam, hogy ezután apuci szó nélkül lelépett. Nem is jutott eszembe, hogy visszatartsam.


Ma már négy éves a kisfiam, és a világ továbbra is csodálatos és kerek.

2011. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte, hogy szerintem. Szerintem azért lepődnek meg, mert a fejükben már eltervezték, hogy fognak egy gazdag férfit, egy jaj véletlen terhes lettem-mel, és már nagyon beleélték magukat ebbe, hogy ő nekik életük végéig nyomják a pénzt. Aztán ugye jön a ráeszmélés, hogy azért a férfiak többsége, szereti maga eldönteni, mikor vállaljon egy gyereket, KÖZÖSEN és EGYÜTT eldöntve ezt.
2011. nov. 26. 14:03
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van ilyen ismerősöm. A lány 3 hónap randizgatás után bejelentette a barátunknak, hogy terhes. Mire megszületett a gyerek, kiderült, hogy a csaj egy idegbeteg, kiállhatatlan perszóna, na de a gyerek miatt a férfi próbálta elviselni. 8 hónapos volt a kicsi, amikor bejelentette a hölgy, hogy ismét terhes (a pasinak azt mondta, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni). Abortusz mindkét esetben a nő részéről kizárt volt. Most 3 éve élnek együtt a két pici gyerekkel, a pasi rommá csalja a nőt (több tartós kapcsolata is van mellette). De amikor egy összeveszés alkalmával a nő el akart költözni - természetesen a gyerekekkel együtt - akkor a pasi könyörgött neki, hogy ne menjen el. Pedig már számtalanszor elmondta nekünk, hogy mennyire nem kívánja a nőt, de a gyerekeket meg imádja. Most próbál mintaférj lenni, hát kíváncsi vagyok, meddig fogja bírni... Katasztrófa.
2012. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezek után még én vagyok a furcsa hogy nem akarok gyereket? Ezeket kéne elolvasni a sok nekem okoskodónak!

34 ffi

2012. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14-esnek írom, hogy az a pasi, aki olyan hülyeséget elhisz, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, meg is érdemli a sorsát.
2012. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi közösen akartunk gyerekeket, és a férjem akkor gondolta meg magát, amikor már megvoltak. Jött egy nő az életébe, aki kiosztott engem, hogy nem lehet egy pasast a gyerekekkel megfogni, úgyhogy ne is próbálkozzak, mert reménytelen, hogy visszakapjam.

Azért a biztonság kedvéért gyorsan teherbe esett, és nagyon meglepődött, amikor már terhesen otthagyta a fenébe az exem, és megpróbált hazajönni. Gondolom úgy volt vele a a"drágám", hogy nálunk legalább már a pelenkázós, éjszakázós korszaknak vége van. Persze nem engedtem vissza. Erre a nő engem hívogatott hónapokon át, hogy tönkretettem az ő és a gyereke életét. Pedig egyszerű a képlet: egy pasas inkább lerágja a lábát, de nem marad benne a csapdában.

2012. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16-os, ez csak nekünk nőknek ilyen egyértelmű, a férfiaknak lövésük sincs róla.
2012. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!