Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most novemberben vagyunk a...

Most novemberben vagyunk a párommal 1 éve együtt (mindketten 2012 nyarán leszünk 17 évesek) de a szüleim nem engedik hogy együtt aludjunk. Szerintem kicsit túlparázzák ezt a történetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
amúgy a szüleim 18 éves koromig várnának vele
2011. nov. 22. 21:07
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

"nem rohanásról van szó.mindenki máskor érik be..."


Az érettség pont ott kezdődik, hogy belátod mely dolgok felelnek meg az életkorodnak melyek nem. Persze hogy minden tizenéves szeretne már huszon- ,harminc éves lenni, és szeretne mindenki már hamar felnőni. De mindennek megvan az ideje, mint a szalmakalapnak. Az együtt-alvásnak is eljön az ideje, de ezt nem feltétlenül 16 évesen kell, attól mert Te úgy gondolod. És itt nem feltétlenül a szexről van szó, azt úgy is megoldjátok, ha nagyon akarjátok (habár erről is lehetne papolni). Egyszerűen egy 16 éves ne aludjon a barátjánál, mert még túl fiatal hozzá (most még nem, de 5-10 éven belül átértékeled). Pár év és rá jössz, hogy milyen éretlen és tapasztalatlan a kapcsolatotok, és még Ti is. Sok mindent kell átélni, átértékelni, mielőtt egymás ágyába kerültök. Illetve kellene....

Én továbbra is csak lebeszélni tudnálak, úgyhogy nem is folytatom, mert Te érettebb vagy a korodnál.

2011. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem nagyképűségből mondtam h érettebb vagyok a koromnál sem azért mert "fenn hordom az orrom" hanem azért mert 8 éves koromtól nem úgy alakult a gyerekkorom mint más gyerekeknek és igen sok mindent már akkor megéltem amit lehet h mások akkor még nem
2011. nov. 22. 22:10
 14/20 anonim ***** válasza:

HA tudod a választ a kérdésedre, miért teszed fel?

(utolsó voltam, többet nem írok)

2011. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha saját igazad megvan ne rakj fel kérdést.

Egyébként nem értem mi a problémád.

A sógornőm most lesz 18 éves, soha nem aludt a párjával, nem feküdtek le egymással, és nem mert tiltva van, és több mint 2 éve vannak együtt, boldogok.

Teljesen érthető az, hogy a szüleid féltenek, és nem akarják.


Bár ezt még nem értheted, gyerek vagy, majd ha neked is gyermekeid lesznek megérted ezt az egészet.

2011. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még korai, és jó dolog, hogy féltenek
2011. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem inkàbb függ a kapcsolat komolysàgàtòl, hogy együtt aludjanak-e vagy sem és ő már 16 éves.

Mi a baj azzal, ha a szombat estét a baràtjàval összebùjva a szobàban töltik? Az jobb lenne, ha diszkóba mennének a sok részeg közé?


Én teljes mértékben megértelek. Anyu vaskalaposan nevelt engem, nem aludhattam a baràtomnàl. A hugomat màr teljesen màsképp neveli. Ő 16 éves kora óta ott aludhat a baràtjànâl. Màr 4 éve együtt vannak...

2011. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DirectionerGirl69 válasza:
Na mi lett?:)
2014. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
gyerek van már?
2014. aug. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek, még együtt vagytok még?

(rosszabb esetben köszönő még viszonyban?)

2017. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!