Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akivel teljesen...

Van olyan akivel teljesen megszakadt a kapcsolatotok, semmit nem tudtok róla?

Figyelt kérdés
Személyes vagy akár netes ismerős akit vmilyen szinten ismertetek de egyszer csak "eltűnt" és azóta semmit nem tudtok róla.
2011. nov. 28. 02:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen. A férjem mostohaapja. Miután férjem anyukája meghalt, egyszercsak mentünk hozzá és nem volt ott, sőt eladta a házat és eltünt. (Jártunk hozzá rendszeresen) Igaz mi gondoltuk, hogy a családjához ment, de vártuk, hogy jelentkezzen. Jelentkezett is 1 év múlva visszahozta a hamvakat, megint kapcsolat lett, mert visszaköltözött 1 órányira tőlünk.

Mentünk hozzá, hívtuk, ám egy szép napon megint eltünt, ez volt 7 éve azóta nem hallottunk róla.

2011. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ovodából már én se nagyon emlékszek senkire, szinte már a nevüket se tudom.

Nem szoktatok gondolkozni rajta hogy vajon mi lehet velük, nem rossz érzés, főleg annak akinek közeli hozzátartozóról van szó?

2011. nov. 28. 16:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem egyik sem érdekel, az "eltűntek" közül. (nyílván nem véletlenül szakadt meg a kapcsolat)
2011. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Igen, nekem rossz. A rokonait eltudnám érni telefonon, nagyon erős néha a késztetés, de akkor megemlítem a férjemnek aki azt mondja, hogy ha ő így elment, és nem érdeklődik felőlünk, akkor ne zavarjam, nem akarja.

Igaza van, mert mindig én szívok utólag, mikor visszajött úgy örültem, aztán lelépett mégegyszer, pedig megbeszéltük, hogy ha el is megy legalább szól. Hát erről ennyit sajnos. Igen nagyon rossz. Nálam ez nem normális elintézése a dolgoknak.

2011. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, hála van, bár még egy személy eltűnhetne az életemből, vagy én az övéből, ó, bárcsak így lenne már.
2011. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én vagyok az, aki eltűnt. Évekkel ezelőtt leléptem az országból és azóta csak a szüleimmel meg pár közelebbi rokonnal tartom a kapcsolatot, volt barátokkal, ismerősökkel, munkatársakkal, stb nem. Pár emberrel biztos rosszat tettem ezzel és ezt sajnálom, de egyébként egyáltalán nem bántam meg. Egyszerűen tiszta lap kellett, ez van.
2011. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!