Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mire jó egy két szülőnek...

Az mire jó egy két szülőnek hogy lelkileg terrorizálja a gyerekét és bántja és ott rúg bele ahol lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen kérdést olvasok itt az oldalon hogy a szülők megalázzák a gyereket a lelkébe tiposnak és egy örök életre elveszik az önbizalmát és elhitetik vele hogy egy sz.ar és semmire jó nem jó,nagyon sok ilyen kérdést olvastam ezen az oldalon és sajnos még régebben magamon is tapasztaltam e dolgokat....szóval ez mire jó a kedves szülőknek?
2011. nov. 29. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vagy a gyerekkel is baj van. Miért mindig a gyerek az ártatlan? Ha egy gyerek már 18 (előbb olvastam épp) és csak élősködik a szülei nyakán, és a szülő emiatt "rászáll", akkor az miért bűn?

A gyereknek is van kötelessége, csak sajnos ezt a tinik nem látják be, emiatt feszültség alakul ki és mindenki bánt mindenki ahelyett, hogy a tini is belépne a családi kötelező munkavégzők közé. Elterülni könnyebb egész napra, és sajnálni magukat, mint seprűt fogni a kézbe.


A szülőknek annyi hibájuk van, hogy ebben a fene nagy jogállamban már nem mernek szigorúak lenni a gyerekükkel, mert azokat már általánosban felvilágosítják a jogaikról, így azonnal rendőrséggel fenyegetőznek.

2011. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11, itt most nem arról van szó, hogy 20-25 évesen nem tanul és nem dolgozik a gyerek de azért elvárja hogy 3havonta kapjon új okostelefont meg márkás ruhákat.. Ilyenkor persze, érthető ha azt mondja a szülő, hogy semmirekellő a gyerek. Arról van szó, amikor egy kisgyerek azt hallgatja folyamatosan, hogy ő semmiben sem jó, egy nulla, mindenki más jobb nála. Nem engedi semmiben önállósulni stb.
2011. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!