Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az exem...

Miért viselkedik így az exem új felesége?

Figyelt kérdés
Pár éve váltunk el, van egy közös fiúnk, aki 8 éves. A volt férjem újra nősült, született közös gyerekük, aminek én és a fiam nem igen örültünk. Fiam nem is akar ott aludni, mindig siet haza és a barátjával játszik,akit a testvérének tekint. Az exem új párja meg rá se hederít a fiamra. Amikor megy oda a fiam nincs is otthon, olyan mintha direkt lelépne. Arra nem méltatja a fiamat, hogy hazahozza,mivel a volt férjem nem vezet,csak Ő. Most Ő haragszik? Félti a gyerekét az én gyerekemtől?
2009. máj. 13. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%

szia


szerintem fél a nő, hogy a közös gyermeketek megint összehoz titeket, vagy hogy a te fiadat jobban szereti, mnit az ő gyereküket, (bár az ugyanúgy az övé) és ezért azt hiszi, hogy nem lehettek jóban, mert versengene inkább, ki szeretné zárni a visszahódítás lehetőségét, vagy attól tart, hogy esetleg neked még szükséged van a ovlt férjedre és hogy be fogsz nála próbálkozni, ez esetben nem hinném hogy bízna az exedben, ha ennyire bujdosik a nő meg furán viselkedik. Kerüli a krízis helyzeteket :)

fura, mert nálunk a párom tesójának a barűtnője viselkedik furán, mikor páromékhoz látogat az anyukájuk, akkor a csaj mnidig eltünik, fél év után sem mer bemutatkozni az anyukájuknak, mintha szégyenlene valamit, szerintem simlis az a csaj, tuti takargatni valója van. Én sosem menekültem az anyósjelöltemtől :) de tuti a kedvesem a tesója helyében nem bízna a lányban, aki felválalja a kapcsolatát az ismerkedjen a szüleivel is! Aki bújkál az vagy hazug, vagy pedig csak magával nincs megelégedve és fél az előítéletektől.

Ez a nő vetélytársat lát benned, de még a gyereketekben is, de az is lehet hogy csak az anyagiakat félti, és mástól sajnálja a pénzt, ezért nem szeretne költeni a gyerekedre (se benzint, se kaját)

2009. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem engem hagyott el az exem, hanem én őt, és egy nagyon rendes pasival vagyok együtt boldogan, a fiam is boldog itt velünk. Valahogy nem fogadom el, hogyha 2-3 hetente ott van a fiam, akkor legalább azalatt a pár óra alatt törödhetne egy kicsit vele. Nem fertőző beteg, hogy kerülje! Azt meg ne várja el, hogy elfogadja a gyerekét a fiam,hisz alíg akar ott lenni, annyi idő alatt( pár óra) fel sem tudja fogni, hogy ki is az a baba.
2009. máj. 13. 21:29
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
utólsó bocs de nagyon nem értek veled egyet!!! nem is tudod hogy milyen az új feleség! nem hallottad az ö sztoriját!! akkor miért ítéled el ennyire?
2009. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehat az uj feleseg foglalkozzon a te fiaddal, de azt viszont ne varja el az uj feleseg, hogy a te fiad foglalkozzon az o gyerekevel, ugye?

Tulsagosan elfogult vagy a gyerekeddel szemben, es szerintem onzo vagy!

Te csak azt akarod, hogy a te fiadat szeresse mindenki, de te nem tanitod meg neki, hogy o is szerethetne, foglalkozhatna azzal a kicsivel.

Nem is kell szerintem hogy az uj asszony torodjon a fiaddal, ott van arra a gyerek apja.

2009. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

LÀTOD???? te miattad nem fogadja el a fiad az exed új családját!!! szégyelhetnéd magad!! ha még nem vetted volna észre, a gyerekek nagyon jó ember ismerök! és még ha nem is mondod ki, látja a viselkedéseden hogy ellenszenves vagy az exed új családjával szemben!


és miért ne fogadná el az új kistesóját??? ha te szülsz az új párodnak, az ugyan az! de te is majd elvárod hogy a fiad fogadja el az új tesóját!


nem igaz??? próbálj a fiaddal elbeszélgetni hogy az mindenkinek megvan a maga élete és az nem a gyerek hibája hogy ti elváltatok. már 8 éves feltudja fogni. mondd meg neki hogy igy boldog vagy és az exed is boldog! és hogy próbáljon meg egy jó kapcsolatot teremnteni az új családnál. mégha nem is tetszik neked, az a te kötelességed hogy a te fiad tisztelje az embereket és szeresse felebarátait! Mert a fiselkedéseddel csak gyülöletre/ haragra tanitod.

2009. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engem hagyott el az exem, hanem én őt, és egy nagyon rendes pasival vagyok együtt boldogan, a fiam is boldog itt velünk."


Na és ha esetleg gyereketek születik, és a férjed bejelenti, hogy "nemigen örül" a gyereknek, az neked hogy esne? Úristen, milyen önző vagy...

2009. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a kisfiadnak, hogy szeresse nyugodtan az új testvérkét és barátkozzon apa feleségével, te megérted, és nem fogsz neheztelni ezért. Mondd meg neki, hogy neked nem férjed, de neki ugyanúgy apukája, és testvére és apukája felesége, akit az szeret, igyekezzen ő is megszeretni. Ezzel megnyugtatod a fiadat. Nagyon nehéz teher egy gyereknek, hogy azt hiszi, meg kell felelnie a te ellneszenvednek. Hidd el ha az ellenkezőjét mondja akkor is teher neki. Biztasd, és küldd az apjához rendszeresen! akár akis baráttal együtt. Nagyon fontos egy fiúnak hogy lelkiismeretfurdalás nélkül szerethesse az édesapját,(meg annak családját) akár milyn is. És egyre fontosabb ahogy nő.Légy nagyvonalú a gyereked érdekében. Hidd el, ez fontos neki. Én még oda is kényszeríteném. Később be fog igazolódni.
2009. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 14. 16:35
 19/25 anonim ***** válasza:

szivesen a válaszokért!


de mégis mi a reakciód a válaszokra? segítettünk egy picit? elbeszélgetsz majd a kisfiaddal??

2009. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Féltékenység.
2009. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!