Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az exem...

Miért viselkedik így az exem új felesége?

Figyelt kérdés
Pár éve váltunk el, van egy közös fiúnk, aki 8 éves. A volt férjem újra nősült, született közös gyerekük, aminek én és a fiam nem igen örültünk. Fiam nem is akar ott aludni, mindig siet haza és a barátjával játszik,akit a testvérének tekint. Az exem új párja meg rá se hederít a fiamra. Amikor megy oda a fiam nincs is otthon, olyan mintha direkt lelépne. Arra nem méltatja a fiamat, hogy hazahozza,mivel a volt férjem nem vezet,csak Ő. Most Ő haragszik? Félti a gyerekét az én gyerekemtől?
2009. máj. 13. 15:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Féltékenység? Ki? Én?????

Én engedem oda a fiamat,de nem erőltetem rá, ha nem akarja. Az a nő sem erőlködik az ügy érdekében.Ha meg lelép,akkor legalább az apja csak a mi fiúnkkal foglalkozik, és ez az én gyerekemnek a legjobb.Nem?

2009. máj. 14. 22:21
 22/25 anonim válasza:
100%

Érthető a viselkedése. Biztos a babáját tartja szem előtt. Fél, hogy a te fiad negatívan lép fel ellene, és ezt el akarja kerülni. Nem bízik a gyerekedben.

De abban biztos vagy, hogy az lesz a legjobb ha ellene neveled? Ha felnőtt ember lesz a fiadból, és te már nem lehetsz mellette és nincs más testvére,akkor ezek után miként fordulhat a kisebbhez? Vagy fordítva! Ne azt nézd neked mi a jó,ne önzősködj! A te fiad tudja hogy van testvére, de a kisebbik gyerek felnőhet úgy hogy azt sem tudja kik vagytok ti és akkor nem fáj semmi! A gyerekeket nézd!

2009. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

miért irtad ide ezt a kérdést hogy ha egy fittyet se hánysz arra amit mi írunk neked??? ez nem panaszkodó oldal!!

leírtuk hogy mi a teendö ilyen szituációba... de ez téged nem nagyon érdekel ahogy látom.


nem tudom miért ellenségeskedsz ennyire! miért nem ülsz le a volt férjeddel és feleségével hogy megbeszéljétek ezt a problémát???

2009. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

21:54 vagyok.


A féltékenységet a másik hölgyre értettem. Nálunk is ez volt a helyzet, a kisfiam mindig frusztráltan jött haza láthatásból apjától. Ott volt egy másfél éves kislány a nő másik kapcsolatából, s az ex-szel nem házasodtak össze.


Kaptam telefont is, hogy sok a fiam, a kislánya háttérbe szorul!!!

Azt hittem rosszul hallok! Ráadásul az ex még meg is védte a nőt, hogy ő nem mond ilyet...


Azóta szétmentek.


Szerinted???

2009. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ! Nem ellenséges vagyok, hanem azt nézem , hogy számunkra mi a jó! Amúgy nem érdekel az a nő meg a gyereke, míg rendesen jön a gyerektartás!
2009. máj. 24. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!