Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom végig nézni...

Csak én nem bírom végig nézni sírás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok kíváncsi lennék én vagyok ennyire érzékeny vagy tényleg megható ez a videó? :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQKik..


2011. dec. 1. 15:18
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
64%
Propaganda videó!
2011. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
49%

De engem mindez nem érdekel. Ha a háborúból, börtönből, korházból, távoli munkahelyről, akárhonnan jönnének haza, nem az a lényeg! Hanem a gyerekek boldogsága, aki szerint nem megható egy gyerek őszinte öröme, annak nincs szive és kész!

( Mikor lettek ilyen szívtelenek a magyarok?)

2011. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
85%

én nem értem, mi a fenét keresnek ott egyáltalán, én katonát akkor tisztelek, amikor a hazáját védi. másfelől meg ilyen kicsi gyerekeket ennyi időre otthon hagyni felelőtlenség, lefogadom, hogy megviseli őket annyira, mint ha elválnának a szüleik. aki annyira katonáskodni akar, csinálja családalapítás előtt.


(off. előző, te hogyhogy cikized a menstruáló nőket, te talán nem szoktál? b@szki, nőtől nem is hallottam még ilyen megjegyzést :D)


25N

2011. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
18%

"De engem mindez nem érdekel. Ha a háborúból, börtönből, korházból, távoli munkahelyről, akárhonnan jönnének haza, nem az a lényeg! Hanem a gyerekek boldogsága, aki szerint nem megható egy gyerek őszinte öröme, annak nincs szive és kész! "


Így van, nekünk nincs szívünk. Te meg nézzed a VV-t, az való neked:)

2011. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 zenevilag válasza:
51%
Nem meghato nem kell sirni!!!
2011. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ez terjed facebookon is -.-
2011. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem hatott meg, nem érdekel.


"Johny hazamegy a háborúból, meglátja Sam, a kisfia, és boldogan ölelik egymást. Milyen megható...

Eközben Afganisztánban a kis Abdullah egyedül bóklászik a romos utcában, ahol egykor a háza állt. Egyedül van. A szüleivel, és testvéreivel egy amerikai katona végzett. Johny-nak hívták..."


Ez pont ugyanannyira nem hatott meg, mint a videó. Ugyanaz a hatásvadász marhaság.

2011. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

a vörös iszap mikor kiömlött és mutatták a képeket na az amin csak igazán lehet sírni, a sok szerencsétlen ember élete munkája oda veszett akkor

de ez a videó :S

2011. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

[link]


Csak ezt tenném hozzá a nagy áhítathoz...

2011. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Ja és, hogy ezek a hősök mit csináltak "odaát":


[link]

2011. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!