Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk? Komoly kapcsol...

Mi lesz velünk? Komoly kapcsolat, egészségügyi problémák.

Figyelt kérdés

Párom 50 éves, én jóval fiatalabb. Sajnos mostanában sokat betegeskedik...dereka rossz, mindene. Nagyon sajnálom, járunk orvoshoz, ahol tudok segítek neki.

Csak attól tartok, hogy emiatt fogunk szétmenni. A házasélet emiatt 0. Én már megőrülök érte annyira kívánom, de sajnos elutasít (jogosan)

Volt már más is így? Mi van ha már sose gyógyul meg teljesen? Fizikai munkát végez, emiatt rossz az egészsége.

Hiányzik a szerelmem:(

30n


2011. dec. 7. 01:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok kedves kérdező! Már több mint 1 éve nincs sex, de legalább engem kielégítene. Nem is érdeklem őt. Gyógyszereket szed rávan írva, hogy mellékhatás: impotencia mondta az orvosnak azt mondta, hogy nem lesz ilyen mellékhatás. Úgyhogy én lecseréltem 1 másik öregre aki szintén szed gyógyszereket, de mégis kellek neki.
2011. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Hiába na, a pénz nagy úr. Úgy tűnik, a párválasztás egyik meghatározó eleme.
2011. dec. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
pénz? szerinted ez fizikai munkás többet keres, mint a minimálbér. Tévedsz...
2011. dec. 9. 00:56
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de itt nem biztos, hogy a dereka rossz a párodnak.

Kiindulva az én páromból és kollegáiból (mindegyikük kivan, a munkájukból adódóan, van aki már csak spec övvel tud felkelni, dolgozni, pedig korábban küzdősportolt is). Ők fiatal 30-as pasik, feleséggel, gyerekekkel, némelyik épp a bébin "dolgozik".

Szóval én inkább máshol keresném az elutasítás valódi okát, ami a korából kifolyólag előfordulhat simán, és az sem meglepő, ha szégyelli. Valahogy próbáld meg ügyesen kideríteni, nem kell 50 évesen feladni! Ismerek 60 felé járó pasikat, akikre jó ránézni, és látszik, hogy a bajaik mellett van, ami fitten tartja őket ;).

2011. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Még nem találták fel a felnőttkori pedofíliát? Én törvénybe iktatnám...


Minek neked egy apád korabeli kan? Soha nem értettem ezt. Kutatni kellene az okát, és kezelni. Én 25 vagyok, szóval nekem az óvodába kéne nőért menni???


Mé nem tudtok korotok beliekkel összejönni? Az a vén papucs már max szobanövény lesz, mikor ti még tüzes p.csák. Plusz nem hiszem el, hogy vonzó a csoffadt rudi, meg a lógó bőr. Bár lehet, hogy ez az új divat!

2012. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!