Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen időközönként látogatját...

Milyen időközönként látogatjátok a párotok szüleit? (ha egy házban laktok az nem számít)

Figyelt kérdés
Milyen a viszonyotok velük?
2011. dec. 9. 09:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
220 km-re élnek tőlünk a férjem szülei. a férjem 3 havonta látogat haza, én már 2 éve nem voltam...de nem azért, mert nem kedvelem őket vagy valami,csak utálok utazgatni és ráadásul sokba is kerül, hogy mindketten menjünk.
2011. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kéthetente, nagyon jó a viszonyunk! :)

Párom is 2 hetente látja az én szüleimet, és szintén nagyon jó a viszonyuk!

2011. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
apukám a város másik végén él, így hozzá mondjuk 3-5 hetente megyünk. Anyukámmal egy házban lakunk (társasház), de két emelettel feljebb, nyilván vele sűrűbben. Párom szülei viszont 250 km-el arrébb laknak, és mivel már nem keresünk olyan sokat, így szeptemberben voltunk, utána januárban megyünk megint. de volt, hogy kéthavonta mentünk, most igyekszünk 3 havonta menni, de ahogy sikerül. Mivel ők nem jönnek, nem erőltetem magam, bár szeretem őket, de nekik is annyi, mint nekünk. viszont hetente többször hívjuk a szülőket, az olcsó és így legalább tudunk velük többet dumcsizni :)
2011. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anyósomék kb. 300 km-re laknak tőlünk, mi havonta látogatunk haza. Így, hogy ilyen ritkán találkozunk, jól elvagyunk, nekem ennyi pont elég :-) Aranyosak egyébként, főleg apósom, tényleg őt nagyon szeretem. Anyóssal sincsen különösebb gondom, kicsit néha erőszakos, de ez legyen a legkevesebb, nekem az a fontos, hogy szereti mindkét unokáját, és szeretettel várnak ha hazamegyünk.
2011. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!