Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tizenévesek többsége...

A mai tizenévesek többsége miért ilyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy tiszteletlenek,erkölcstelenek(nem vagyok prűd sem vallásos,de az már túlzás szerintem hogy valaki 16 évesen a szexpartnereit számolgatja). Még sorolhatnám,elég csak a vv-t és társait nézni. Vagy csak nekem furák a mai fiatalok?
2011. dec. 9. 14:36
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
A húgommal babáztam. Ne úgy képzeld,hogy leültem egymagam,hogy na akkor én játszok egy jót. A húgom kért meg,hogy babázzak vele,és én minden további nélkül játszottam vele.
2011. dec. 9. 15:27
 22/43 anonim ***** válasza:
71%

Én nem hiszem, hogy van, aki nézi a VV-t, és rossz ember lesz tőle.

Kb. 14-15 voltam, mikor az első VV volt, néztem azt is, meg a másodikat, harmadikat, de nem gondoltam soha, hogy ez példa, és a barátaim sem. Nem lesz erkölcstelen, aki nézi.

Sőt, világosan emlékszem, hogy fekve néztem a földön, és közben keresztrejtvényt fejtettem.


Hogy ha valaki annyira idióta, hogy befolyásolhatja a média, az igenis a szülei hibája. Tinikoromban Britney rajongó voltam, aztán meghülyült, megbeszéltük a barátnőimmel, hogy ribanc lett, és nem rajongtunk többé.

Szerintem semmivel nem rosszabbak a fiatalok ma, mint máskor. Manapság az a baj, hogy teljesen elfelejtenek az emberek felnőni, és a tiniviselkedést látod 30 éves emberektől.

24/L

2011. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
76%

Nem unalmas ez a mai fiatalok bezzeg az én időmben még babáztunk 15 évesen dolog?Kedves kérdező csak olvass utána a kultúra és közösség oldalon egy csomó ilyen kérdés van.És attól hogy feltetted ezt a kérdést változik vlmi?Kevesebb tizenéves fog suli után kocsmázni vagy mire számítottál?

Undorító egy kalap alá venni mindenkit .Igen vannak tiszteletlen fiatalok mint ahogy vannak bunkó öregek is de nem mind az .És 16 évesen a partnereit számolgatja van közöd hozzá?Attól hogy szidod a fiatalokat nem fog változni semmi.Ja és én nem nagyon hangoztatnám hogy 15 évesen babáztam .Tudod kik szokták annyira szidni a fiatalokat?Az öregek akiknek más szórakozásuk sincs mint kiülni a ház elé vagy az ablakból leskelődni és ha elmegy a ház előtt egy 16 éves lány vagy srác elkezdik a jól megszokott szövegüket.Csak hogy tud mamám 16 évesen már terhes volt .És akkor is voltak drogok,italok akkor is ment a buli .Nem ezen műlik a tisztelet .Ja és akkor is volt olyan hogy egész nap maga volt a gyerek de amelyik jól nevelt volt nem gyújtotta fel a lakást mire hazaértek a szülei .A dolog nem új keletű ,mindig meg volt ez a fiatalok csak huligánkodnak .Akkor is szidták meg most is szidják a fiatalokat .Csak most már a 14 éves kis csajok a srácok annyira nem de elkezdik szidni a korosztályukat meg jönnek azzal hogy ők nem isznak ,buliznak szexelnek nyakra főre .Most meg kéne őket dicsérni hogy ügyes vagy Mari mert te nem vagy olyan mint a többiek?Nem azt mondom hogy nem kell inni de azért ha iszik egy kis sört vagy vlmit attól nem lesz semmi baja .Persze fontos hogy keveset igyon és ne a detoxikálóban ébredjen .Lényeg a lényeg mindig voltak és lesznek is ilyen fiatalok és ezen nem tudsz változtatni.

2011. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Jaj de bírom az ilyet :) Ha bajod van a kérdéssel tudod mit? Ne válaszolj rá. Vagy valaki talán kényszerített rá?
2011. dec. 9. 15:41
 25/43 A kérdező kommentje:
Még valami: nem vagyok unatkozó nyugdíjas,sem megkeseredett vénség, 25 éves vagyok. A normális válaszokat köszönöm.
2011. dec. 9. 15:43
 26/43 anonim ***** válasza:
68%
pedig igaza van zsenge kora ellenére az illetőnek.
2011. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
54%

tudjátok miért nem szeretem a fanatikusokat? mert tőlük minden kitelik :))). na, vicsorogjatok tovább a tizenévesekre, és továbbra se tűrjétek, ha vkinek más a véleménye. ugyanolyan korlátoltak és megvezetettek vagytok, mint azok a tizenévesek, akiket elítéltek

üdv. egy 35 éves

2011. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
78%

15:40 azért a régebbi fiatalok és a mai fiatalok között van egy kis különbség :)

A sör az jólvan oké belefér...de azért amikor egy tizenéves csont részegen négykézláb mászkál a hányásába az szerintem nem normális. Na mindegy...

2011. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Bocsi a sok kommentért:

Miért a mai fiatalokat írom? Talán mert most élek,nem ismertem 30 évvel ezelőtti fiatalokat. A többség szó mielőtt egy kalap alá vevés? Csak leírnám az én gyerek/fiatal koromat. Én még átadtam az ülőhelyem a buszon az időseknek,terheseknek,de még annak is,aki sok csomagot cipelt.Ma? Bambulnak ki az ablakon,mintha nem vennék észre. Mielőtt jönne az újabb beszólás: Igen,vannak aki átadják a helyet! Ha rám kiskoromba rám szólt a tanár vagy na adj isten felállított,úgy szégyelltem magam,alig mertem haza menni,hát még az első egyesemmel. Nem a 14 éves lányt szeretném megszólni,igen vannak olyanok akiknek semmi keresnivalójuk a tanári pályán! De én még tiszteltem a tanáraimat.

2011. dec. 9. 15:55
 30/43 A kérdező kommentje:
nem mielőtt,mióta :)
2011. dec. 9. 15:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!