Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tizenévesek többsége...

A mai tizenévesek többsége miért ilyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy tiszteletlenek,erkölcstelenek(nem vagyok prűd sem vallásos,de az már túlzás szerintem hogy valaki 16 évesen a szexpartnereit számolgatja). Még sorolhatnám,elég csak a vv-t és társait nézni. Vagy csak nekem furák a mai fiatalok?
2011. dec. 9. 14:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem tudod elfogadni hogy lerágott csont akármennyit beszélhetsz róla kiírhatsz róla annyi kérdést amennyit gondolsz de változni úgy sem tudsz rajta .Szerinted az a normális hogy 16 évesen babázzon jó hogy nem mindjárt tegyük üveg búra alá akkor megmarad tökéletesnek .Mint írtam nevelés kérdése az egész .Nem vagyok prűd csak olyan én tökéletes vagyok mert nem züllöttem el tizenéves koromban.Egyébként kérdést se kötelező kiírni .Nem vagy prűd csak kora vén .25 évesen ilyen szöveget.Ja és tök jó hogy az egészből annyit értettél hogy unalmas ez az ugyanazt kiírom dolog.
2011. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
46%
25 éves létedre a családalapításon gondolkozz már ne azon, hogy miért ilyenek a mai fiatalok
2011. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
44%
15 :52 akkor is és most is vannak akik 14 évesen részegen botorkálnak haza .Az hogy te látod hogy egy 14 éves fiú vagy lány alig tud haza támolyogni az nem a te dolgod feltéve ha nem a saját gyerekedről van szó.Nem nevelheted meg a világ összes neveletlen gyerekét botránkozhatsz ,szidhatod őket de attól semmi se változik.
2011. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező én se 30 évvel ezelőtt voltam fiatal még is tudom milyen volt az akkori élet .
2011. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
46%
Oh és ezért dicsérjünk meg mert átadtad a helyed egy néninek vagy egy terhes anyukának ?Alap dolog .Nem mindenki azt figyeli hogy mikor jön egy öreg néni vagy egy terhes anyuka mindenkinek meg van a maga baja még ha az csak egy tizenéves kamasz is .
2011. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
20%
A többség tényleg agyhalott, idióta. Ha nem vagy olyan mint ők akkor nem vagy menő. A média keze is benne van a dologban meg persze a szülőké is. Ettől még mindenki maga dönti el mit követ, mit választ. Én tudom, közéjük tartozom de nem cigizek, nem iszok normálisan viselkedem és betartom a szabályokat. Ahhoz nem kell nevelés hogy tudd mi a helyes. Bár ha nem lenne folyton ez a parancsolgatás, kamaszozás akkor kevesebb tini lenne ilyen idióta ez engem is irritál de nem foglalkozok vele.
2011. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és nálunk általánosban még nem az ment, hogy ki kit dugott meg stb... Nagyot változott a világ pár év alatt. Ma már egy kis 13-14-15éves azt hiszi, hogy mennyire érett... Nevetségesek. Persze vannak kivételek is, de a többség bizony ilyen.
2011. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
52%
Unalmas az életed és jobb dologgal nem tudod feldobni, csak azzal, hogy elítélsz másokat? Ügyes vagy...
2011. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor a tegnapi fiatalokról egy gyors szösszenet.

Van egy darab férjem, aki most 40 éves.


Saját elmondása és szülei szerint is borzalmas kamasz volt. 14 évesen már a déli régió irányította, hetente vitték kórházba összetákolni, mert folyton verekedésbe keveredett, vagy olyan részeg volt, hogy lefejelt valamit (varrások nyomai máig láthatóak a fején, egy-két foltban hajhiány :)). Nem tanult, amikor tehette, lógott.

Szintén déli régiótól vezérelve 20 évesen sikerült összehoznia egy gyereket az akkori kedvenc szexpartnerének. Házasság, munkavállalás, hopp, megkomolyodott.


Estin leérettségizett, most diplomázik. Ha feleannyi felelősségtudatom lenne, mint neki, akkor kifordítanám a sarkából a világot.


De Bill és Hillary Clintonról is lehet találni fiatalkori hippi fotókat, aztán egész szép karrierjük lett, pedig a woodstock generáció szellemében elfüstölhettek néhány kiló füvet.


Ezért is kár sápítozni, mint az öregasszonyok, hogy ezekamaifiatalok...

Hülyék voltak, vannak, lesznek.


Azok meg még többen, akik hülye kamaszok, de később kinövik és hasznos tagjai lesznek a társadalomnak.


Amúgy nem a többség ilyen, csak a hangoskodók jobban szem előtt vannak és manapság a hírközlés is sokkal jobb, gyorsabb.

2011. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
60%
A 30-40 évesek többsége primitív és intoleráns.
2011. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!