Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tizenévesek többsége...

A mai tizenévesek többsége miért ilyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy tiszteletlenek,erkölcstelenek(nem vagyok prűd sem vallásos,de az már túlzás szerintem hogy valaki 16 évesen a szexpartnereit számolgatja). Még sorolhatnám,elég csak a vv-t és társait nézni. Vagy csak nekem furák a mai fiatalok?
2011. dec. 9. 14:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
61%
a kérdésed azért irritáló, kedves kérdező, mert te valójában nem választ vársz egy téged érintő problémára, inkább csak megerősítést akarsz, hogy a te korosztályod (max 10 év különbségről beszélünk) mennyivel értelmesebb a mai tizenéveseknél. attól többnek érzed magad, ha őket a földbe döngölöd? ha jó vagy, jó vagy enélkül is, ez meg nem tesz még jobbá. nem miattuk aggódsz, hanem saját magadat akarod dicsőíteni, így aztán a kérdés értelmetlen, mert nem kérdés. és ne gyere azzal, h ha nem tetszik, miért válaszoltam. ezen az oldalon azért jelennek meg kérdések, mert az azt olvasók véleményére kíváncsiak. az én véleményem pedig ez.
2011. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
61%
Óhh annyira elegem van már az ilyen kérdésekből !! Tudni akarod, hogy miért olyanok amilyenek ??? Mert a szüleik így nevelték őket vagy inkább mondhatnám úgy, hogy szartak a nevelésükre ! Persze az országnak is lehet hozzá valami köze mégpedig hogy a szülőknek el kell menni dolgozniuk azért, hogy legalább hónapról hónapra meg tudjon élni a család így a gyerek meg kénytelen otthon maradni egyedül . Amúgy ismétlem magamat már tényleg unom ezt a kérdést mert tényleg nem egyformák az emberek . Sőt nagyon nem egyformák mert mindenkinek különbözik a külső és a belsője is . Mert mindenkinek más értékrendje van . Én 16 éves vagyok nem járok bulizni, nem drogozom , nem cigizek, nem szexelek, nem bandázok, nem maradok ki éjszaka és még sosem csináltam semmi törvénysértőt sem . Vannak céljaim amiket el akarok érni az élettől és ezt próbálom megvalósítani minden áron . Nekem egy kérdésem lenne akkor az öregek miért olyanok amilyenek ? Bírom mikor öregasszony fut a busz után mikor meg már felszállt akkor már előkapja a botját és jaj de fáj ez az :O vagy találkoztam már olyannal hogy fel sem szállt már a buszra mert hát menne a piacra vagy a gyógyfűrdőbe és rögtön kiabál a fiatalokra hogy ti így meg úgy de nagyon csúnyán de már olyanra is volt pl amikor vénasszony terhesnőre kiabálta rá a helyet na ez milyen dolog már ??
2011. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 magyaros válasza:
57%

Nem csak a szüleik hanyagolták el hanem szart rájuk a média (TV) is, na meg a kommunizmus által megerőszakolt tanítóik. Ezeken felűl még jön a nyugati agymosás, a belföldi eksztremizmus... ez van, a mai világban a háború nem olyan mint régebb volt... kellett pár száz év de (sajnos) végűl megértették a "gonoszak" mikor Makiavelli azt mondta hogy a szeretett vezér (nemcsak az ember hanem az esemény, sőt, ötlet is) veszedelmesebb a félelmetes vezértől.


Long story short, tudom hogy kényelmetlen, de VEZETŐI FELELŐSSÉGET KELL VÁLLALJ mikor érzed hogy a körülötted levők bemocskolják az életüket (na meg a levegőt). S ez nem könnyű. De általában az akaraterő győzedelmeskedik - és igen, pontosan Leni-re gondolok... bármennyire gonosz volt a bajszos ember, jó leckék még ott is vannak. Sajnos a jobbikosok épp a rossz leckéket vették át.


Bocs a kriptikus kommentért.

2011. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!