Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám 3 hete idős otthonban...

Apukám 3 hete idős otthonban van. Nagyon haragszik rám, engem okol. Meg fog valaha békélni? Bőv lent

Figyelt kérdés
74 éves az apukám,22 éve agyvérzése volt,és 10 éve stomával él.sjnos az utóbbi fél évben annyira előrehaladott a demenciája,és elkezdett alkoholizálni,hogy már elég csúnya dolgok történtek(beengedett idegent,aki elvitte az ékszereit,mondván felújítást végez,elájult az utcán,a balesetibe kellett érte menni,elfelejtette,hogy a gázon hagyott valamit,de vol,hogy hetente 2szer cseréltem zárat,mert elhagyta a kulcsát,vagy eltűnt a nyugdíja,és még sorolhatnám)a háziorvosunk már hónapok óta mondja,hogy helyezzük el,mielőtt tragédia lesz.vele együtt kerestünk otthont(magánotthon,jó drágán)és beköltözött,de okszor nem tudja hol van,a nagyapámat keresi(már vagy 40 éve meghalt)amikor meg tiszta az agya,akkor meg azt mondja,hogy nem szeret,mert kitoltam vele,hogy a tanács által,beraktam egy ilyen helyre.február végén szülök,amikor a lányom 2 éves lesz,már így is nagyon nehezen bírtam,hogy minden héten többször mentem hozzá,takarítottam,főztem előre-feleslegesen,mert lusta volt még megmelegíteni is.lelkiismeret furdalásom van,amikor ilyeneket mond,de tudom,hogy z volt a legjobb megoldás,ráadásul nem egy önkormányzati elfekvőbe került,hanem egy emelt szintű otthonba.meg fogja szokni vajon?kihozni nem tudom,mert nem tudom gondját viselni minden nap,összeköltözésről nem lehet beszélni,mert nem figyel arra,hogy pici babák vannak-lesznek a környezetében.lesz idő,hogy nem okolni fog,hanem esetleg hálás is lesz?megszokja majd?
2011. dec. 9. 16:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
De azért nem nagyanyám harminc éves koráig non-stop 24 órában a saját betegségétől elkezdve mindent elhanyagolva.
2012. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja és persze, mikor a műtéte miatt 2 hétre beadta otthonba, akkor is amikor bírt, már mindennap kétszer kellett, menni, mert különben borongatott, nem evett, szidta, hogy elhagyta stb.
2012. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!