Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, titeket érdekel a...

Szülők, titeket érdekel a félévi bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Lehet, csak az én családomba van ez így, de kb nem is érdekli a szüleimet a félévi bizi. Elvégre ez semmit sem jelent, ennyi erővel lehetne novemberi bizonyítvány, ahol ugyanígy beírják a jegyeket.. Na mind1.

1 tárgyból bukásra állok, az osztályfőnök folyton stresszel vele, hogy miért nem javítom már ki stbstb, meg hogy milyen szüleim vannak már..


Nektek mi a véleményetek erről? Természetesen nem örülnek ennek az egy egyesnek, de tudják, hogy tanulok rá, de ez a téma, amit eddig vettünk, nagyon messze áll tőlem.. Januártól elkezdünk egy olyan témát, ami tényleg érdekel...


16/L


2011. dec. 11. 19:57
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Olvasd már el te is a kérdésemet.


Az volt a kérdés, hogy: "Szülők, titeket érdekel a félévi bizonyítvány?"


Erre a válasz lehet az, hogy: "igen, engem érdekel, mert blablabla" vagy az, hogy "engem nem érdekel, ezért és ezért..."


Nem pedig ez, hogy "buta vagy, mert nem tudsz megjegyezni xy dolgot".

2011. dec. 11. 20:22
 22/43 A kérdező kommentje:

A biosz az egyetlen, ami hidegen hagy. Ebből is a növény rész. Januártól kezdjük az új könyvet, amibe már az emberi testet vesszük, ami viszont már érdekel, nem is kicsit.


Na, tehát kaphatok választ a KÉRDÉSEMRE?

2011. dec. 11. 20:23
 23/43 anonim ***** válasza:
57%
Írtam választ. Írtak mások is. Leszóltad, bizonygattad felsőbbrendűséged, miszerint ennek semmi értelme, téged nem érdekel. Magadnak mondasz ellent. Nem azt fogom írni, ami a kisszívednek jól esik, hanem a véleményem. Ami nem változott azóta, hogy lebutáztalak.
2011. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

De még mindig nem az volt a kérdés, hogy kijavítsam-e vagy se, meg hogy milyen buta vagyok, hogy ez nem érdekel.


Te még mindig nem tudod felfogni, hogy mi a kérdés? Kétlem, hogy hozzád szólna ("szülők"), tehát szépen menj másik kérdéshez kötekedni!

2011. dec. 11. 20:25
 25/43 A kérdező kommentje:

Nem tudom, feltűnt-e, de azokat nem szóltam le, akik a KÉRDÉSRE válaszoltak.


Jó, hogy nem már arról írtok, hogy milyen idő van...

2011. dec. 11. 20:27
 26/43 anonim ***** válasza:
84%
Akkor válaszolok: ha normális szinten voltam, akkor nem volt semmi, de egy félévi bukásért azért kiakadtak volna, mert mindenki ki tud magából préselni egy kettest, főleg akkor, ha egyetemre is akar menni. Így már megfelel a nagyságos asszonynak? :D
2011. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Szülő vagy?

Nem, nem felel meg, mert a stílusod bicskanyitogató.. Nem tudom, miért annyira jó kötekedni. Ettől jobb embernek érzed magad? Vagy a kedved lesz jobb? Magyarázd el! Ha akarod, jó üzenetben is. Tényleg érdekel, hogy mitől vagy ennyire elkeseredett

2011. dec. 11. 20:29
 28/43 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda vérmes kis csitri. :D Legalább annyi eszed lett volna, hogy vagy kérj segítséget valakitől, vagy írj egy puskát. Ha ennyire leszarod, akkor mit vársz?
2011. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
68%
Igen ,érdekel. Gimiben bármiből,bármikor megbukni egy szégyen.Nevetséges az anyag,egy kettes dolgozatot egy csimpánz is megír bármelyik tantárgyból.És elég gáz,hogy ezt te nem érzed.
2011. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Biztos szégyen annak, aki nem tudja kijavítani év végére, amikor MÁR SZÁMÍT IS VALAMIT.


Vérmes kit csitri? Tudod mit, erre inkább nem írok semmit. Okos enged, szamár szenved. Ha te annyira felnőtt vagy, akkor nem kötekednél itt. Erről ennyit :))

2011. dec. 11. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!