Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, titeket érdekel a...

Szülők, titeket érdekel a félévi bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Lehet, csak az én családomba van ez így, de kb nem is érdekli a szüleimet a félévi bizi. Elvégre ez semmit sem jelent, ennyi erővel lehetne novemberi bizonyítvány, ahol ugyanígy beírják a jegyeket.. Na mind1.

1 tárgyból bukásra állok, az osztályfőnök folyton stresszel vele, hogy miért nem javítom már ki stbstb, meg hogy milyen szüleim vannak már..


Nektek mi a véleményetek erről? Természetesen nem örülnek ennek az egy egyesnek, de tudják, hogy tanulok rá, de ez a téma, amit eddig vettünk, nagyon messze áll tőlem.. Januártól elkezdünk egy olyan témát, ami tényleg érdekel...


16/L


2011. dec. 11. 19:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
72%

Hát nálunk már általánosban sem lehetett két jegyet javítani. Egyet is alig.

Hetedik félévkor négyes voltam matematikából, aztán szereztem 4 db ötöst, és úgy is külön szorgalmikat kellett megcsinálnom hogy megadja végre az ötöst.:( De tényleg megadta. De sokan voltak, és felháborodott, amikor valaki két jeggyel jobbat akart kapni évvégén. Hm.

Gimnáziumban egyértelműen nem lehet két jegyet javítani. Legalább is nálunk. De szerecsére összehoztam erre a félévre a kitűnőt, szóval nem nagyon kell majd aggódnom a második félévben:D

Szóval lehetnek szigorúak nálatok a tanárok.

Hogy válaszoljak a kérdésre..hát kilencedikben félévkor négyes voltam földrajzból, nagyon haragudtak. Szégyelltem magam rendesen. Meg ugye a hetedik matematika.

Amikor kisebb voltam nagyon utáltam a szüleimet amiért ilyen keményen bánnak velem, de ha belegondolok...nagyon hálás vagyok nekik. Tényleg. Szóval jobban jársz te is, ha a szüleidet érdeklik a jegyeid:]

2011. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Szüleimet annyira érdekelte max. anno, hogy ne bukjak meg. Ennyire adtam magamra, főleg matematikánál, amiben nagyon gyenge voltam, hogy se fél évkor, se év végén ne húzzanak meg.
2011. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a hozzászólásokat.

Nálunk is sz/r volt a biológia... 2 évig tanultam, első évben a tanár kicsit érdekesen tartott órát. Minimum 5 perc késéssel érkezett. Maradék idő: 40 perc. Kihívott felelni a táblához 5-6 embert, ezzel elment félóra. A maradék 10 percben leadta az anyagot. Következő órán ugyanez. Felelni még úgy ahogy lehetett nála, de a félévi és az évvégi témazáróink is egyesek lettek. Mármint 22 emberből 15nek....

2011. dec. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!