Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, titeket érdekel a...

Szülők, titeket érdekel a félévi bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Lehet, csak az én családomba van ez így, de kb nem is érdekli a szüleimet a félévi bizi. Elvégre ez semmit sem jelent, ennyi erővel lehetne novemberi bizonyítvány, ahol ugyanígy beírják a jegyeket.. Na mind1.

1 tárgyból bukásra állok, az osztályfőnök folyton stresszel vele, hogy miért nem javítom már ki stbstb, meg hogy milyen szüleim vannak már..


Nektek mi a véleményetek erről? Természetesen nem örülnek ennek az egy egyesnek, de tudják, hogy tanulok rá, de ez a téma, amit eddig vettünk, nagyon messze áll tőlem.. Januártól elkezdünk egy olyan témát, ami tényleg érdekel...


16/L


2011. dec. 11. 19:57
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
56%
Nah, megkérdeztem anyámat: "Minek jár valaki középiskolába, ha úgy bukdácsol végig?" Felnevelt két gyereket, szóval csak tudja. XP
2011. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Amúgy inkább megbukok, minthogy csaljak. Szerintem ez rólad elárult mindent! :))


Ennyit akartam, kiikszelem ezt a kérdést, nem nézem meg többet. Ilyenkor én is eléggé elkeseredek, hogy ilyen primitív emberek között élek...

2011. dec. 11. 20:35
 33/43 A kérdező kommentje:

Bukdácsolok végig? Min 4-es átlaggal?:))))) Ne röhögtess!


De tényleg nem lehetsz több 20-nál, ha a vasárnap estédet otthon töltöd. Fogadjunk, hogy egy unatkozó korombeli vagy. Az meg, hogy nincs jobb dolgod annál, mint az én kérdésemről véleményt kérni anyádtól, felettébb hízelgő!:))

2011. dec. 11. 20:36
 34/43 A kérdező kommentje:
*otthon töltöd, a szüleidnél
2011. dec. 11. 20:37
 35/43 anonim ***** válasza:
56%
Hol lennék vasárnap este, ha holnap reggel 8:00-kor ZH-zom angol nyelvtudományból? XD Másnaposan menni ZH-ra nem túl okos, ennyit tudhatnál 16 évesen is. :D
2011. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

És még én vagyok a lenéző, lekezelő :)))


Remélem megbuksz! Tiszta szívemből kívánom, hogy visszakapod azt a rosszindulatot, amit én kaptam tőled! Bár.. Inkább kapd meg majd később.. De hatványozottan :)

2011. dec. 11. 20:43
 37/43 anonim ***** válasza:
56%
kedves kérdező. mindenki neked akarta a legjobbat, h igyekezd kijavítani-mert nyilván amelyik szülő foglalkozik a gyereke tanulmányi előmenetelével, azt érdekli és nem tapsol a bukástól. amúgy a mi sulinkban anno max 2 jegyet lehetett javítani év végéig, sajnos nézték. mellesleg mondom, vizsgaidőszakban a jogon páratlan módon kell seggelni érdekest, érdektelent egyaránt... szóval szedd össze magad és spórold le az arrogáns stílust. a válaszolók nevében köszönöm.
2011. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
56%
off: nem az angolos voltam, de neked másik 86%os hajrá hnapra:)
2011. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogok megbukni, mert... TANULTAM :D De mivel ügyes nagylány vagyok, szépen apránként tanultam, szóval most van időm pihenni. :D
2011. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem úgy volt, hogy nem olvasod a válaszokat, mert kiikszelted a kérdést? Második ellentmondás fail. Az pedig, hogy vasárnap este épp itt van az ember, több dolgot is bizonyíthat: ad1: isis/gimis, és ahelyett, hogy tanulna arra, amiből meg fog bukni vagy aludna a macijával, itt osztja az észt, hogy mennyire nincs értelme semminek és mindenki hülye, csak ő helikopter. Ad2: egyetemista, vagy dolgozó ember. Ad3: beteg és jobbulást neki. És mivel kivételek mindig vannak, a többiek az ad4. Javaslom neked esti mesének a növénytant, és a tiszteletet. Lassan már az is mese.
2011. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!