Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt elviselni?...

Hogy lehetne ezt elviselni? Rosszul esne ez nektek?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyok a barátommal akinek van egy tesója. Egyidős velem.

Most van egy barátnője-akivel annak idején én hoztam össze.Nem ismertem a lányt csak látásból, helyes csinos,azt hittem normális is.1 éve sincsenek még együtt de az a csaj egy kigyó.

Ugy ugráltat mindenkit ahogy akar.

Szegényebb családból származik szülei is elválltak, de az egész családjukat nem nagyon szeretik, meg vannak bélyegezve ugymond mert sok férfival volt már dolguk hogy szépen fogalmazzak.

Cigizik a csaj, egy csomóo fiuusmerősöm állitja hogy már megvolt nekik és amugy is egy buta lány.

Én elejétől kezdve normális voltam vele, nem néztem honnan származik, meg hogy szegények, én jóba akartam lenni vele.Még sajnáltam is.

De nagyon büszke, azt hiszi ő az angolkirálynő komolyan mondom.

Egyszer ismerősömtől hallottam róla egy pletykát (ami valószinűleg igaz is)....de nem akartam szólni semmit a pasim tesójának...mert igy is mindneki azt beszélte szegénynek, hogy hogy tud ezzel a ribanccal járni.Én meg gondoltam fölösleges szegényt idegesiteni, ha szeretik egymást hát szeressék, mindenki megváltozhat.

A pasimnak mondtam el egyedül...és egy hónap mulva egy veszekedés alkalmával elmondta atesójának.

Persze kiderült hogy nekem mondták ezt egyesek, én lett a szar alak.

A csaj hónapokig nem köszönt nekem, ha a pasim szüleinél voltunk.Irtam neki face-en bocsánatkérő üziket, holott nem is voltam hibás, de nem is reagált.

Ha pasim szüleinél ettünk ő nem ült le hozzánk egy asztalhoz. És már az anyósomnak való sem nézte ezt jó szemmel, tudja hogy nem én voltam a hibás, ismer hogy nem vagyok rosszindulatú.

Mindegy ma már köszön-elértem nála ezt is nagy nehezen. De nem beszél se velem se a barátommal, le se jön ha ott vagyunk sokszor. Beképzelt, szalagavatójára két ruhát vetetett a barátjával, minden reggel vinni kell őt az iskolába nem megy busszal,pedig jó messze jár lée hozzá a barátom tesója.Egyszóval lehet hogy szereti, de maximálisan ki is használja.

Egyszer be nem hivott még minket ha megálltunk a házuk előtt holott ő már sokszor volt nálunk kedvesen megvendégelve.

Szóval elegem van belőle.

A barátom rak pénzt a telefonjára,mert mekéri a tesója, aztán ma reggel betelt a pohár.

Indult a barátom melóba és hivja atesoja hogy jaj a csaj az orvosnál van vigye már haza mert ő nem tud érte menni.

És a barátom is ahelyett hogy annyit mondott volna hogy hazaviszem mert a tesóm vagy de a csaj nem érdemelné meg ahogy viselkedik velünk, ehelyett ő jó persze 20 perce mulva ott vagyok érte.

SZóval lehet értelmetlenül irtam le....de egyszerűen már nem értem a barátomat sem. Olyan rosszul esik hogy neki rögtön ugranak, semmi ellenvetés pedig semmi kedvesség vagy ragaszkodás nincs benne.

Hogy lehet ezt elviselni?

23 L a csaj 19


2011. dec. 12. 10:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem beszélsz te a pasid tesójával?

Szerintem a pasik, sokszor nem veszik észre ha kihasználják őket, mert a farkukkal gondolkodnak...

És ezért most biztos mindenki lepontoz majd..De sokszor van ez így, sajnos.

2011. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én már akartam beszélni vele, tisztázni a dolgot hogy nem jó ez igy se neki se nekem, de a barátom tesója mindig leállit hogy ne beszéljek vele majd megnyugszik magától.
2011. dec. 12. 10:54
 13/25 anonim ***** válasza:

mos nem azért de aki szegényebb családból származik azoknak se kell megalázkodni és bekussolni

hogy nem köszöni meg a kaját, valószínűleg ennyit tud az illemtanról

2011. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A tesójával már sokszor beszéltem de a vége mindig az hogy visszamond mindent a csajnak és én vagyok a szarban.

Legjobb nem szólni semmit, csak igy meg elviselhetetlenül idegesit ez a helyzet. A barátomra is haragszok hogy a saját testvérét sem képes felvilágositani.

A csajnak a bmw tetszik meg a mercedes, a sógrom most már csak ilyen kocsit akar....szóval hat az egész familiára...

2011. dec. 12. 10:57
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
En ertem a problemat. A csaj magat se tartja soknak, ezert ilyen kozombos. Neki is(mint egyre tobb embernek) onertekelesi zavara van. Ezt maganak kell belatnia. En latom es hiszem hogy te eloszor az emberekben a jo szandekot latod meg eloszor es probalsz alkalmazkodni! A lanynak pedig kaosz van a lelkeben azert ilyen! Onmagat akarja ervenyesiteni, ami nem baj, de onmaga egy vegtelen szanalmas, erzelem hianyos lelek. Gondolom mindenki targyilagos es evidens, sot szerintem tul elhamarkodottan valaszolo emberek fognak irni es lepontozni, de hidd el, ezek nem lehetnek mervadoak!
2011. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%

de most komolyan! Neked hogy esne ha a jövendőbeli sógornőd folyamatosan áskálódik ellened?? Mert jelen pillanatban te ezt csinálod.

vagy miért nem hagyod őket békén?? Velük élsz? Miért baj az ha együtt vannak?? Gondolod hogy benned nincs hiba??

Miért hiszed azt,hogy azért mert valaki szegény annak kuss a neve ha módosabb családba megy??Miért is??

Vagy miért baj az ha az ízlésük kezd egymáshoz csiszolódni??Ha a csaj véleménye egyezik a srác véleményével?? Bakker,egy párt alkotnak,persze hogy azonos véleményen lesznek bizonyos dolgokban.Miért baj ez??

Miért kell őket bántani? Hagyd a fenébe őket,éld az életedet,és ők is élik a saját életüket..

2011. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korodra már te is megtanulhattad volna, hogy nem mondunk csúnyákat valakiről, aki épp nem tudja megvédeni magát. Aljasságnak tartom, hogy te írod neki a bocsánatkérő levelet, a háta mögött pedig ribancnak nevezed(ja, nem te, mások)Ő nem szólt hozzád, elkerült téged, akkor te minek erőlteted ezt a kapcsolatot. Süt rólad, hogy mennyire lenézed, mert ő nem hajlandó dörgölőzni, mint te. Hagyj neki békét meg a sógorodnak is. Ha neki jó akkor neked se lehet kifogásod. Pá.
2011. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Te nagyon értetlen vagy utolsó, egyáltalán nem érted mi a problémám.De kössz a tartalmas választ.

Én sem vagyok gazdag, de azért viselkedni tudok.

2011. dec. 12. 11:05
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát pedig fogadd el, nem a te barátnőd, nem is kell hogy jóban legyetek, ráadásul semmi közöd hozzá, hogy kivel jár a barátod tesója.

Hogy lehet ezt elviselni? Simán, nem a te dolgod.

2011. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nekem az alap dolog lenne hogy jóban vagyunk.Mert lehet egyszer rokonok leszünk.

És én ugy érzem mindent megtettem felé, de ő neki az én barátségom nem kell.

Össze se jöttek volna ha én nem vagyok...

2011. dec. 12. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!