Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt elviselni?...

Hogy lehetne ezt elviselni? Rosszul esne ez nektek?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyok a barátommal akinek van egy tesója. Egyidős velem.

Most van egy barátnője-akivel annak idején én hoztam össze.Nem ismertem a lányt csak látásból, helyes csinos,azt hittem normális is.1 éve sincsenek még együtt de az a csaj egy kigyó.

Ugy ugráltat mindenkit ahogy akar.

Szegényebb családból származik szülei is elválltak, de az egész családjukat nem nagyon szeretik, meg vannak bélyegezve ugymond mert sok férfival volt már dolguk hogy szépen fogalmazzak.

Cigizik a csaj, egy csomóo fiuusmerősöm állitja hogy már megvolt nekik és amugy is egy buta lány.

Én elejétől kezdve normális voltam vele, nem néztem honnan származik, meg hogy szegények, én jóba akartam lenni vele.Még sajnáltam is.

De nagyon büszke, azt hiszi ő az angolkirálynő komolyan mondom.

Egyszer ismerősömtől hallottam róla egy pletykát (ami valószinűleg igaz is)....de nem akartam szólni semmit a pasim tesójának...mert igy is mindneki azt beszélte szegénynek, hogy hogy tud ezzel a ribanccal járni.Én meg gondoltam fölösleges szegényt idegesiteni, ha szeretik egymást hát szeressék, mindenki megváltozhat.

A pasimnak mondtam el egyedül...és egy hónap mulva egy veszekedés alkalmával elmondta atesójának.

Persze kiderült hogy nekem mondták ezt egyesek, én lett a szar alak.

A csaj hónapokig nem köszönt nekem, ha a pasim szüleinél voltunk.Irtam neki face-en bocsánatkérő üziket, holott nem is voltam hibás, de nem is reagált.

Ha pasim szüleinél ettünk ő nem ült le hozzánk egy asztalhoz. És már az anyósomnak való sem nézte ezt jó szemmel, tudja hogy nem én voltam a hibás, ismer hogy nem vagyok rosszindulatú.

Mindegy ma már köszön-elértem nála ezt is nagy nehezen. De nem beszél se velem se a barátommal, le se jön ha ott vagyunk sokszor. Beképzelt, szalagavatójára két ruhát vetetett a barátjával, minden reggel vinni kell őt az iskolába nem megy busszal,pedig jó messze jár lée hozzá a barátom tesója.Egyszóval lehet hogy szereti, de maximálisan ki is használja.

Egyszer be nem hivott még minket ha megálltunk a házuk előtt holott ő már sokszor volt nálunk kedvesen megvendégelve.

Szóval elegem van belőle.

A barátom rak pénzt a telefonjára,mert mekéri a tesója, aztán ma reggel betelt a pohár.

Indult a barátom melóba és hivja atesoja hogy jaj a csaj az orvosnál van vigye már haza mert ő nem tud érte menni.

És a barátom is ahelyett hogy annyit mondott volna hogy hazaviszem mert a tesóm vagy de a csaj nem érdemelné meg ahogy viselkedik velünk, ehelyett ő jó persze 20 perce mulva ott vagyok érte.

SZóval lehet értelmetlenül irtam le....de egyszerűen már nem értem a barátomat sem. Olyan rosszul esik hogy neki rögtön ugranak, semmi ellenvetés pedig semmi kedvesség vagy ragaszkodás nincs benne.

Hogy lehet ezt elviselni?

23 L a csaj 19


2011. dec. 12. 10:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon is az én dolgom.

Én egy nagy összetartó családban nőttem fel, nem ellenségeskedésben.

2011. dec. 12. 11:09
 22/25 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell a sors kezét játszani, kedves...
2011. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
46%
Nekem meg egyre erősödik az az érzésem, hogy itt pont te vagy az, aki manipulálod a többieket, és mindenkire rá akarod erőltetni az akaratodat. Összehoztad őket, ugye, most meg szét akarod választani őket, és nem riadsz vissza a nemtelen eszközöktől, ugye. Itt rágom a párom fülét, ott teszem anyósnak a célzásokat, csak hogy elérjem a célomat.Állnál elé és mondanád nyíltan a szemébe, hogy mi a zavaró a viselkedésében, de nem, inkább a háta mögött kavarsz. Nézz magadba. Tudod kire mondják, hogy sunyi, alattomos, manipulatív? Ha hoztál volna magaddal valami pluszt, akkor ezt a kérdést fel sem teszed itt. Sőt! Meg sem fordul a fejedben. Üdv.
2011. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
64%

Az igazság az,hogy te pontosan ugyanolyan rosszindulatú,számító vagy mint a csaj akit leírsz..

Miért gondolod,hogy mindenkinek úgy kéne viselkedni ahogy te elképzeled? Arra nem is gondolsz hogy egyáltalán nem akar a barátod lenni,mert tudja,érzi,hogy sunyi vagy??

Így olvasva a válaszaidat,én sem akarnék jóba lenni veled(pedig én is összetartó családban nőttem fel,és amit megtanultam,hogy sosem avatkozunk bele mások életébe))

2011. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tévedsz, nem a te dolgod. Ha így folytatod, nem lesztek rokonok, mert a barátod kidob, ha van egy kis esze. Nekem legalábbis nem kéne egy kavarógép, és inkább a tesómat választanám, mint egy kis kígyót.
2011. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!