Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok lánya és a volt felesége így viselkedne? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 17 éves lánya, közös gyerekünk 5 éves. A gyereknek múltkor mandulagyulladása volt és mikor a szülinapját ünnepeltük, akkor kaphatta el tőle a nagylány. Most a párom lánya otthon fekszik, lázas, a hétvégén beugrottunk, mert ottmaradt múltkor egy játék, a gyerek még maradt volna egy kicsit, mire a nagylány mondta, hogy ne jöjjön be a szobájába a gyerek, mert nem akar mégjobban beteg lenni, meg hogy nem igaz, hogy miért kellett elmenni a szülinapjára, most megfertőzte és ezért hiányzik a suliból stb. Az anyja pedig mondta, hogy hát igen, szerinte is hülye ötlet volt erőltetni, hogy jöjjön a gyerek szülinapjára, nem hiányzott ez a betegség most neki. Nekem ez nagyon rosszul esett, szinte kitessékeltek minket. A párom is nekik ad igazat, most miért tehetek én arról, hogy beteg lett? Ráadásul be sem engedte a gyereket a szobájába, mert éppen beteg és arra fogta először, hogy tanulna, de nem is volt nála könyv, aztán meg nekünkesnek..ezt nem tartom igazságosnak.
2011. dec. 12. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De hát könyörgöm, ha rosszul van, beteg, akkor hagy ne a gyerek körül forogjon már a világ... Gondolom lesz még alkalmuk találkozni. Azért ezt túlzásnak tartom... (5-ös voltam)
2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%

Az eleje a történetnek nem világos: kinek ünnepeltétek a szülinapját és hol?


Mert, ha a volt feleségnél ünnepeltetek, akkor valóban bunkóság volt egy beteg gyereket oda vinni.


Ha meg nálatok volt ünnepelve, akkor abszolút nem tehettek arról, hogy elkapta a kicsitől - nem kellett volna odamennie.

2011. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.


leírta, hogy nálunk ünnepelték a kicsi szülinapját, de direkt nem szóltak a nagynak, hogy beteg a kicsi, mert akkor nem ment volna el

2011. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem olvastam el a válaszokat.


Nos, akkor ebben az esetben: jó nagy bunkó vagy. Remélem egyszer te is megbetegszel így, de akkor 1 rossz szót se merj szólni!

2011. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kortól függetlenül aki beteg (vagy kicsi esetén a szülőjének) illik tájékoztatnia másokat, hogy mi a szitu. Ez alapillem.

4 éves gyerekem van, halasztottuk már el a szülinapját, mert beteg volt. Megbeszéltük, hogy most rosszul van ezért akkor tartjuk, amikor meggyógyul, hiszen ő is többet játszhat. Azt is elmagyaráztam, hogy amikor én vagy az apja vagyunk betegek, ugyanezért van "távol tartva", hogy ne kapja el tőlünk. Megértette és nem volt belőle semmi gond.

2011. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan ilyen dolgokon fenn akadsz???

Szerintem örülj neki hogy a két gyerek szereti egymást,még akkor is ha a lány-jogosan-duzzog.

És hogy beszélő viszonyban vagy a volt nővel.Más családban szapulják egymást.

2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de szerintem is a lánynak van igaza. Odahívod, mikor tudod, hogy a gyereked beteg, és most emiatt kell hiányoznia az iskolából, hidd el, hogy egy végzősnek minden hét számít. Nem beszélve arról, hogy mennyire fáj egy mandulagyulladás. Az meg érthető, hogy ilyenkor nem akar maga köré egy 5 éves gyereket. Lehet, hogy ő a gyerek, de a 17 éves lány meg beteg, egy kicsit hadd forogjon körülötte a világ, és nem a te gyereked körül.
2011. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogosan esik rosszul. Tudod te, hogy egy végzősnek milyen nagy dolog egy érettségi? Van neked? Gyűlölöm, mikor anyuka azt hiszi, minden a kicsi körül forog. Nem. Annak a szerencsétlen lánynak is megvan a saját élete.
2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne akadj fenn ilyeneken, húzódj vissza,mert lehet a helyzet rosszabb is! Ne borítsd fel a kényes egyensúlyt,ilyen 2. feleséges helyzetek sokkal rosszabbak szoktak lenni,gyűlölködés, szívatás. Bármi boríthatja a bilit, inkább mondd,hogy bocs,máskor nem lesz ilyen,és felejtsd el az egészet.
2011. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!