Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő előtt fél évvel még...

Esküvő előtt fél évvel még belefér egy kaland?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hűséges férj leszek, de még van egy függőben lévő kapcsolat.
2009. máj. 16. 22:05
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Kedves 00.43-as! Köszi, hogy ilyen késői órán ilyen értelmes választ adtál!
2009. máj. 17. 00:50
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Nah, leírom a nagybecsű véleményem :DDD


Végül is inkább most, mint amikor már házasok vagytok...


De ne haragudj már, meg tudnád ezt tenni?! Szerintem ha már most azon jár az eszed akkor nem az az igazi akit el akarsz venni. Szerintem nem szereted igazán.

Gondolkozz el, mert drága a válás. Az esküvőről nem is szólva...

2009. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nem minősítelek(mások már megtették és úgyis tudod, hogy mit gondolunk a tettedről).


Válasz: nem fér bele. Ha valaki esküvőt tűzött ki már, annak ilyen megbocsáthatatlan. Én a helyedben nem házasodnék, mert szerintem el fogtok válni. Nemcsak akkor, ha te fenntartod ezt az életvitelt, de akkor is ha hűséges leszel a házasság alatt, de kiderül, hogy mit tettél előtte. Véleményre voltál kíváncsi...megkaptad, nem kell háborogni. Én feleségként ilyet nem bocsátanék meg. Ráadásul erre még azt sem mondhatod, hogy hirtelen megtörtént, hisz előre tervezed. Én sosem mennék hozzá ilyen emberhez...engedd el a menyasszonyt, ha még kalandokra vágysz. Házas emberként mondom neked, hogy ha ilyen gondalataid vannak, még nem értél meg a házasságra.

2009. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te nem szűzen akarsz házasodni, azt nem jelenti azt, hogy megcsalhatod a lányt. Vagy neked a kapcsolat csak a házasságtól számít? Én sem akarok szűzen férjhez menni, de attól még nem csalom meg a párom, ha valaki mással akarok lenni, akkor szakítok az eddigivel... Nem megengedett dolog, de a te dolog, szerintem nemcsak nem megengedett, hanem nem is nagyon normális gondolkozás... Tényleg csak házzaság után számít a hűség, azért mert kimondtad?
2009. máj. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%
vilag eletembe az ilyen stilusu embereket kerultem el jo meszire!! szerintem ne nosulj meg!!!! NEKED ABSZOLULT FELESLEGES!!!! MINEK???? hogy majd a felesegednek meg a gyerekeidnek az eletet tonkre tedd azzal hogy nem birsz a f... dal???? tudod mi vagy te??? egy gerinctelen k...og!! ha te igazan szeretned a mennyaszonyodat eszedbe se jutna mas p.. csa utan vagyakozni!! de te ugy latszik a ferfiasagodat elorebb veszed!! na nem is erdemes tobb betut rad pazarolni!!!
2009. máj. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kérdezd meg a PÁRODAT, mit szólna hozzá?!?


Ne ide írkálj!

2009. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nem férne bele, de ezt neked kell tudnod, hogy mi a határ. Azonban, ha már most, amikor még csak az illető hölgy a barátnőd/jegyesed csalod, akkor valószínűleg ez a házasság alatt is így lesz. Tehát nem ő az igazi számodra. Mert ha az lenne, nem kellene más, ezt hívják szerelemnek. Én a helyedben elgondolkodnék ezen a házasságon. Ha már eleve így vágnál bele, akkor szerintem ne erőltesd! Keresd meg a nagy Ő-det!
2009. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű a válasz: nem!

Én ilyenkor mindig arra gondolok, mi lenne ha fordítva történne minden!Neked hogy esne?

Szerintem döntsd el hogy a menyasszonyod a fontosabb vagy az a "lezáratlan kapcsolat".Miért ha lefexel vele akkor már lezártnak tekinthető??!Ezt nem igazán értem.A csajért se adnék 5ft-ot sem ,ha tudja,hogy van menyasszonyod mégis a te f.rkad kell neki!!!Te tudod, de szerintem dönts, és akkor azt csinálsz amit te akarsz!

2009. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem olvastam el a hozzászólásokat. Az én véleményem: ne minket kérdezz, hanem a menyasszonyodat.

Joga van tudni, hogy kihez megy hozzá. Hazudozással, elhallgatással nem kergetheted bele egy házasságba, ha megteszed, szemétláda vagy!

Ha ő úgy dönt, hogy így is kellessz neki, ám legyen, de add meg neki azt a jogot, hogy dönthessen a dologban. Ez így fair.

2009. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány vagyok és végképp elvettétek a kedvem a házasságtól, már semmi se szent, már semmiben sem lehet bízni, már a gyűrűben sem amit az ujjunkra húztak :( miért kell ilyennek lennie az embereknek :(
2009. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!