Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő előtt fél évvel még...

Esküvő előtt fél évvel még belefér egy kaland?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hűséges férj leszek, de még van egy függőben lévő kapcsolat.
2009. máj. 16. 22:05
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Kedves 23.05-ös! Meggyőztél, visszakérem a gyűrűt!

Egyébként hogy veszed a bátorságot, hogy ilyeneket írjál rólam?

Ismerjük egymást? Én csak egy kérdést tettem fel, kíváncsi voltam nagybecsű véleményetekre, erre Te elmondasz minden jellemtelen tahónak.

2009. máj. 16. 23:13
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nem szóllak le, mert nem ismerem a szitut, de úgy gondolom, ha benned vannak még lezáratlan dolgok, akkor ne nősülj, nem csak azért, mert őt becsapod, hanem azért, mert magadat is becsapod. Én tudok olyan párokról, akikben lezáratlan dolgok maradtak és úgy kezdtek mással új életet, hidd el, nem jó. Házasságok mentek tönkre, mert azt hitték, jó lesz, és túl tudják tenni magukat, nem tudták. Volt közülük, akik újból egymásra találtak évekkel később, és elváltak, mert rájöttek, nincs más megoldás, csak az igazival lehetnek boldogok, ismerek olyanokat, akik nem tették ezt meg, gyerekeik szívták meg (egyikük gyereke én vagyok), én már tanultam ezekből az esetekből és nem fogok úgy férjhez menni, hogy valaki irányában nekem még elvarratlan szálak vannak. Sajnos úgy hozta az élet, hogy pont a szüleim elvarratlan szálai miatt elszakadtam az igazitól (mert apám olyan ember - nem kívánom senkinek -, akinek a nők az életében csak arra valók, hogy kiszolgálják, de lenézi a nőket, viszont erőszakhoz is folyamodik, hogy ne tudjon a nő kiszakadni, ha adja az ég, hogy megszabaduljak, még a temetésére se megyek el).

Szóval én azt tanácsolom neked, hogy gondold végig a dolgaidat, mert lehet, hogy van, akinek nem számít a papír, és ez csak egy színjáték, de a mai válságos időkben drága szórakozás, és semmilyen szempontból nem éri meg, ha kiderül, hogy mégse tartoztok össze, főleg úgy, hogy benned még olyan dolgok merülnek fel, hogy belefér-e egy kaland, egy elvarratlan szál. Nem, nem fér bele, azért nem fér bele, mert ha utána se ül le benned a dolog, akkor nem csak 2 ember élete mehet tönkre, és olyanokét is kockáztatod, akik erről nem tehetnek (gondolok itt leendő gyerekekre pl.)...

2009. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
95%

23,05 vagyok.


Igen,ez a véleményem az ilyen emberekről akik ennyire tartják tiszteletben a társukat,azt a nőt akivel az életüket tervezik leélni,akit a gyerekeik anyjának akarnak.

Nekem úgy tűnik,hogy komolytalan vagy Te még,éretlen a házasságra.Akit szeretünk,akivel össze akarjuk véglegesen kötni az életünket,nem teszünk ilyet vele Őt nem alázzuk így meg.Ha valóban szeretnéd a menyasszonyodat,és komolyan gondolnád az esküvőt nem lenne másik kapcsolatod.

Ha nem gerinctelen vagy,akkor csak meggondolatlan,felelőtlenül ígértél hűséget a menyasszonyodnak.Ne házasodj így,mert semmi értelme.Szórakozd ki magad,aztán majd ha találsz olyan nőt aki mellett úgy érzed nincs szükséged másikra,akkor házasodj.Ne azt vedd el,akivel talán el tudod képzelni az életedet,hanem azt,aki nélkül nem tudod elképzelni.

De ezt a kapcsolatot ahogy ide leírtad,ezzel Te jellemezted saját magadat,nem sértődhetsz meg rajta,ha nem neveznek a válaszolók becsületes hűséges vőlegénynek.

Azért sok szerencsét kívánok neked,és,hogy találd meg az igaz boldogságot.De ne olyan áron,hogy valakit valakiket boldogtalanná teszel,összetöröd a hamis ígéreteiddel mások szívét.

2009. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
82%
Te szerencsétlen idióta, és a párkapcsolati hűség számodra ismeretlen fogalom? érdekes kategóriákat gyártasz. lehet, hogy az egyszemélyes világegyetemedben a hűség csak a házasság kötésekor lép érvénybe, de akkor elárulom, hogy épeszű ember már előtte sem csalja meg azt, akivel össze akarja kötni az életét. remélem a menyasszonyod rájön, mekkora kis görény f.szláda vagy és úgy otthagy, mint eb a szarát. én ezt tenném a helyében, arra mérget vehetsz.
2009. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
41%

23:09 vagyok.

Én meg ismerek olyan párokat, akik már sok éve házasok, boldogan élnek együtt, szeretik egymást, és még a házasság mellett is simán elfért egy-két kaland.

Mindenki más. Nem csak monogám emberek vannak. Azért, mert valami csak kizárólagossággal tud elképzelni egy kapcsolatot, nem kell elítélni azt, aki nem. Mellesleg nőben is, férfiben is nagyságrendekkel több a kalandozós, mint az, aki egy életen át hűséges, csak erről nemigen mernek beszélni.

2009. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Kedves 23.31-es! Köszönöm igen kultúrálatlan válaszodat. Az, hogy Te szűzen mentél/mész férjhez (gondolom Nő vagy) az a Te dolgod, de mint előbb említettem a véleményetekre lettem volna kiváncsi, nem az én minősítésemre.
2009. máj. 16. 23:41
 17/44 anonim ***** válasza:
93%

Az etikáról hallottál már, kedves előttem szóló, ja és erről a menyasszonyt is meg kéne kérdezni. Nézne nagyot szerencsétlen.

"Tudom, hogy hűséges férj leszek" - te selejt!!! biztos hihető

2009. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt mikor érted meg, hogy azért, mert valaki nem csalja meg a párját, még nem azt jelenti, hogy szüzen megy férjhez?

Lehet, hogy tényleg nem tudod, de morálisan igencsak megkérdőjelezhető az az ember, aki a párját megcsalja (itt most nem a nyitott kapcsolatokról van szó, mert gondolom a menyasszonyod erről nem tud). Te hogy vennéd, ha neki is lenne függőben lévő kapcsolata? Akkor is úgy gondolnád, hogy az esküvő előtt még nem kell hűségesnek lennie?


Képzeld, én se szűzen fogok férjhez menni, volt már számos kapcsolatom, de ha együtt vagyok valakivel, akkor számomra egyértelmű, hogy mással nem fekszem le. És ugyan ezt elvárom a partneremtől is. Ha mással akar henteregni, akkor ne legyen közben velem, ilyen egyszerű.

2009. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
31%

"Ha mással akar henteregni, akkor ne legyen közben velem, ilyen egyszerű."


Amíg épp mással hentereg, tutira nem lesz veled, emiatt kár aggódnod. Csak majd utána, ha hazamegy.:)

2009. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Hm.sEjtésem szerint elég fiatalok vagytok..nem lett volna szabad megkérni a kezét mig félrekavarx.mindenki követ el hibát,de ha rajössz,majd mikor mar ugy érzed csak ő kell és nagyon,akkor kellett volna.és akkor javuló a tendencia.igy el van rontva mert egy kamu,egy titok az alapja
2009. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!