Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő előtt fél évvel még...

Esküvő előtt fél évvel még belefér egy kaland?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hűséges férj leszek, de még van egy függőben lévő kapcsolat.
2009. máj. 16. 22:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Miért akarsz megnősülni? tedd fel magadnak a kérdést. Ha még nem volt más kapcsolatod a menyasszonyodon kívül egyébként sem lenne szabad szerintem egy életre elköteleznetek egymást. Mert rajtad látszik, hogy kíváncsi vagy. Mellesleg a menyasszonyodban is előbb-utóbb felébredhet a kíváncsiság más pasik iránt.

Értem én, hogy szeretni akarod, és szeretnéd ha boldog lenne veled, de lásd be, hogy nem megy. Magaddal is rendesen kitolsz ha elveszed. Egyébként nagyon is elképzelhető, hogy azzal a másik lánnyal sem lesz tartós kapcsolatod, szinte előre borítékolom. De ez nem jelent azt, hogy nem kell továbblépned. Sok kapcsolat, vagy kaland után találhatsz olyan nőt, akibe szerelmes leszel. Ezt a nőt kell megkeresni. De ehhez hosszú út vezet, mert csalódésok árán tanuljuk meg, hogy mit is szeretünk a másikban igazán. Lehet, hogy később mégis a mostani menyasszonyod lesz az igazi. De akkor már tényelg tudod őt értékelni kellőképpen.


Figyelj, nem baj, ha más nők is érdekelnek, ez természetes, de akkor ez azt jelenti hogy nem állsz készen családot alapítani. Szerintem mondd meg a menyasszonyodnak, hogy nagyon szereted, ő a legjobb barátod (ha igaz) de úgy érzed hogy még nem tudnád igazán boldoggá tenni. Mert sajnos kíváncsi vagy. Ezért elengeded őt. Ez a legtisztességesebb amit tehetsz. Magadat kár megerőszakolnod, mert nem leszel boldog. Ez tuti. És ezáltal őt is boldogtalanná teszed. Ugye ezt nem akarod? 30/N

2009. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

elfelejtettem mondani, hogy ettől még lehetsz hűséges férj, boldog férj, de nem most és nem vele. Egyszer később valaki mellett.

2009. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Off! Bocs.

Kedves 22 éves lány! anno, az én vőlegényem, akivel 8 évig voltunk egy pár ugyanígy gondolkozott, mint a kérdés feltevője, persze ezt csak utólag tudtam meg. Én 23 éves voltam, amikor annak a kapcsolatomnak vége lett. Voltak utána kapcsolataim, de egyet szentül megfogadtam, férjhez tuti nem megyek. Aztán 4 éve találkoztam a mostani párommal (aki anno ugyanilyen embereb akadt bele, mint a kérdező, csak nőbe, és ő el is vette...természetesen válás lett a vége), pont ma egy éve házasodtunk össze, és csütörtökön múlt 4 hónapos a kisfiúnk. Szóval, a remény hal meg utoljára! Mindenki megérdemli, hogy boldog legyen!!!

2009. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik még nagyon kevés csalódáson mentél keresztül. Mert ugye mindenki a maga kárán tanul.


Te nem sajnálnád, ha a menyasszonyod ülne a monitor előtt és olvasná a kérdést, na meg a válaszokat sorban-sorban, hogy "ne vedd el", s közben hullana a könnye!


Hova tetted a szíved???

2009. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
44%
Na igen. Én azt szoktam mondani, hogy nem azért nem csalom meg a páromat, mert szeretem, hanem mert alapból ilyen vagyok!
2009. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Jöttek válaszok bőven, meg is kaptad, ami a válaszadók szerint kijárt Neked!

Én nem minősítelek, minden ember megbotlik... DE!!!!

Gondold el ezt az egész helyzetet úgy, hogy ezt a kérdést a menyasszonyod írta ide és Te véletlenül megtudod! Te elhinnéd neki, hogy a kimondott igen után hűséges lesz? El akarnád még venni Őt?

Lehet, hogy Te most tényleg úgy gondolod, hogy az esküvő után hűséges leszel, de ezt csak a bűntudatod mondatja Veled. Sajnos, ha most, mikor tombolnia kellene a szerelemnek nem vagy hű később sem leszel! Ez lehet azért , mert ilyen típus vagy és sosem lesz olyan, hogy egy nő mellett meg tudsz állni , de lehet azért is, mert nem jól választottál. És bármelyik eset igaz Rád tudnod kell mit kell tenned!!!!

Szedd össze a bátorságod, hogy később ne tedd Őt tönkre és magadat sem!!!

Sok szerencsét kívánok Neked!

2009. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy kis jó érzésed, ne azzal foglalkozz, hogy veled mi legyen, hanem, hogy a kedvesed életét, hogy nem tennéd tönkre???!!!
2009. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy ha te ezt a dolgot most megteszed - mert hogy előbb utóbb kiderül minden - egy életre frusztrálod azt a nőt, akit te oltár elé akarsz(?) vinni. Nem lesz normális kapcsolata neked köszönhetően.

Annyi sérült ember van, gondolkozz már!

2009. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
44%
Figyu, csak Te tudhatod. Ha számodra csak egy szex lenne és más nem, akkor belefér, ha utána nem akarod folytatni vele. Vagy gondolkozz el azon, hogy most lesz egy feleséged, és akkor elvileg utána már egy nőd sem lehet, mert ha lenne akkor Te lennél az utolsó szemét amit most is mindenki mond rád. Ha ezt meg tudod tenni, hogy egyetlen nővel egész életedben, akkor házasodj, ha meg nem akarod, akkor hülyeség házasodni. Minek az a papír? Együtt élhettek, aztán idővel úgyis alakul, ha úgy érzed hogy ő az életed párja és nem is akartad megcsalni, akkor majd elveheted 10 év múlva is, ha meg rájössz 4-5 év múlva hogy nem ő az akit akarsz, akkor simán lelépsz és kész. Házasság után úgyis csak úgy érzed mintha be lennél zárva, és ki akarsz majd törni valószínű, ha meg nemházasodsz csak együtt élsz az a legjobb. Szerintem.
2009. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, egyáltalán soha nem fér bele egy kaland. Abban igazad van, hogy az esküvőn esküdtök örök hűséget egymásnak, de a párkapcsolat lényege, hogy megbizonyosodjatok arról, hogy tudtok-e együtt élni. És itt derül ki, hogy az örök hűség esküt be tudjátok-e majd tartani. Szóval, ha már most se megy, akkor inkább hanyagold az esküvőt amíg nem megy.
2009. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!