Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jól döntöttem? Milyen...

Vajon jól döntöttem? Milyen "visszahódító" húzásokra számítsak? Tapasztalat, Jótanács?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, tegnap szakítottam a barátommal. Régóta húztam, sokszor beszéltem már erről de mindig visszasirta magát...most azonban elég volt!

A kapcsolatunk alatt többször füllentett, teljesen elveszitettem a bizalmamat iránta, nem érzem jól magam vele, nem igénylem a közelségét, egyszerűen nem vagyok boldog vele. Folyton veszekszünk... és még sorolhatnám. Úgy érzem mostanában is hazudik...

9hónapig jártunk. Rossz érzés nekemis, de muszáj lépnem, nem megy vele, nem ő kell, egyszerűen ez már nem kapcsolat, ő erölteti de nem akarom. Amikor kértem hogy ne hazudozzon nem érdekeltem, elég ebből, hülyére vesz.


Ma irt smst hogy nem-e gondoltam meg magam mondom nem.


Mire számitsak milyen tipikus férfi visszahódító húzásokra? Ugyértem amivel majd féltékennyé akar tenni meg ilyenek? és mit tegyek hogy minél hamarabb kiheverjem és túllépjek rajta?


Normális az ha kicsit félek, hogy nem-e bánom meg? És félek hogy mi lesz most velem és hogyan tivább??? Mit tegyek?


2011. dec. 13. 13:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

amikor az előző csajával szakított nem ment utána, mert rá 2hétre már velem járt, és 1 szóval se emlitette hogy hiányzik neki, hamar tultette magár rajta.

Mondjuk ott nemis volt szerelmes...ezek szerint most az, vagy utánam is rögtön talál mást?

2011. dec. 13. 14:19
 12/26 A kérdező kommentje:

és igaz nem most szakítok először, de vajon mennyi idő kell nekem mig tisztán és higgadtan kitudom jelenteni: örülök hogy vége, nem bántam meg.

Mert most ugye félek és zavarodott vagyok, csak azon jár az eszem hogy mivan ha talál mást akivel boldog lesz és rájövök hogy hiányzik vagy ilyenek és késő lesz?:S

2011. dec. 13. 14:22
 13/26 anonim ***** válasza:

Igen, ez a büszkeség miatt (is) van, hogy "nehogy már ilyen hamar túltegye magát rajtam" :)


Meg hát a másik, hogy akkor fogsz eljutni arra a szintre, hogy ezek a dolgok hidegen hagynak, ha teljesen közömbös leszel iránta.

Én még egyik kapcsolatomból sem léptem úgy ki, hogy már közömbös voltam. Ehhez időnek kell eltenie!

2011. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

értem utolsó, köszönöm.

de ez olyan érdekes nem?:) nem közömbös de szakítunk... fura párositás kicsit ellentmondásos

2011. dec. 13. 14:25
 15/26 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlóak vagyunk!

Erős legyél!

Volt egy exem, 5 évig voltunk együtt. Kb. évente eljutottam arra a pontra, hogy vége. Szakítottam vele. Soha nem voltam biztos a döntésemben, ezért 1-2 hónap elteltével mindig összejöttünk. Ez így ment 5 éven át.

Amikoris ő dobott ki. Felszabadultam, megerősítést kaptam és rá 1 hónapra már a férjembe voltam szerelmes. :)

2011. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Amikor ígérget emlékeztesd magad a rossz pillanatokra.

Azt szoktam javasolni, hogy írj listát.

A lap egyik oldalára, ami jó volt benne és a kapcsolatotokban, a másik oldalára ami rossz volt.

Naponta nézd át, és írd hozzá, ami eszedbe jut. Amikor már észreveszed, hogy a rossz lista sokkal hosszabb, mint a jó, akkor valószínűleg túlléptél rajta!

2011. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

köszönöm!


Utolsó előtti ezen elmosolyodtam:) Örülök hogy végül megtaláltad a boldogságot a férjed mellett:) tökjó


szerintem nekem sosem lesz Igazim :)

2011. dec. 13. 15:00
 18/26 anonim ***** válasza:

Igen, én is örülök :)


Dehogynem lesz Igazid! Majd megtalálod! :)

Az enyém végig ott volt az orrom előtt, 7 évig legjobb barátok voltunk a férjemmel! ;)

2011. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nem elég hogy egésznap agyalok és érzelmileg ingadozok, hogy jó 5let-e szakítani, nem-e bánom meg...még hozzá jön hogy irogat, hogy ha van kedvem beszélgessünk meg h vagyok stb. kajak kezdem megsajnálni
2011. dec. 13. 19:47
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy határozott, újra és újra be fogsz dőlni neki és ezt elhúzhatjátok évekig. Boldog nem leszel vele, hiszen a bizalom sincs meg, egyre rosszabbul fogod érezni magad és egyre gyengébb leszel. A legjobb éveidet vesztegetheted el. Hidd el, ha tényleg nem érzed magad már jól vele, ez csak rosszabb lesz. Tapasztalat.. Aludj rá egyet és dönts.
2011. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!