Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jól döntöttem? Milyen...

Vajon jól döntöttem? Milyen "visszahódító" húzásokra számítsak? Tapasztalat, Jótanács?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, tegnap szakítottam a barátommal. Régóta húztam, sokszor beszéltem már erről de mindig visszasirta magát...most azonban elég volt!

A kapcsolatunk alatt többször füllentett, teljesen elveszitettem a bizalmamat iránta, nem érzem jól magam vele, nem igénylem a közelségét, egyszerűen nem vagyok boldog vele. Folyton veszekszünk... és még sorolhatnám. Úgy érzem mostanában is hazudik...

9hónapig jártunk. Rossz érzés nekemis, de muszáj lépnem, nem megy vele, nem ő kell, egyszerűen ez már nem kapcsolat, ő erölteti de nem akarom. Amikor kértem hogy ne hazudozzon nem érdekeltem, elég ebből, hülyére vesz.


Ma irt smst hogy nem-e gondoltam meg magam mondom nem.


Mire számitsak milyen tipikus férfi visszahódító húzásokra? Ugyértem amivel majd féltékennyé akar tenni meg ilyenek? és mit tegyek hogy minél hamarabb kiheverjem és túllépjek rajta?


Normális az ha kicsit félek, hogy nem-e bánom meg? És félek hogy mi lesz most velem és hogyan tivább??? Mit tegyek?


2011. dec. 13. 13:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

köszi utolsó.

de miért nem akarja elfogadni? fogadok hogy 1hónap mulva talál mást... és hamar túllép rajtam, akkor minek ez a dráma? szerintem nem szeret csak ragaszkodik

2011. dec. 13. 20:01
 22/26 anonim ***** válasza:
A megszokás és az önérzete miatt. Persze lehet hogy a maga módján szeret is, de ha neked ez kevés, akkor így sem úgy sem lesz jó vége.
2011. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

értem. de miből derülthet ki hogy mégis szeret?

Mostmár csak azért isi érdekel

2011. dec. 14. 15:59
 24/26 anonim ***** válasza:

Azt érezned kell!

Hiába szeret, ha nem tudja kimutatni.


Az egy idő után kevés, mint ahogy nálad is bebizonyosodott.

2011. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

igaziból az utóbbi edőben mégis ő adott többet a kapcsolatba, ő akarta megoldani a bajokat... tervezgette a közös karácsonyt, sőt még wellnesezni is el akart vinnii pár napra hogy 2esbe lehessünk... kereste az alkalmat hogy lásson stb.


holnap jön visszahozza a cucaimat, nemtudom jó 5let-e találkozni, nem-ekavar fel mégjobban, igyis kivagyok lelkileg :(

sirok, nemtudom mit tegyek. nemtudom hogy kiszerettem-e belőle, vagy sem, vagy csak ellaposodott-e az egész... azt tudom 7,5 hónapon át minden tökéletes volt bennem

2011. dec. 14. 16:12
 26/26 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatunk alatt többször füllentett, teljesen elveszitettem a bizalmamat iránta, nem érzem jól magam vele, nem igénylem a közelségét, egyszerűen nem vagyok boldog vele. Folyton veszekszünk... és még sorolhatnám. Úgy érzem mostanában is hazudik..."

Szerintem itt nincs min gondolkodni...

2011. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!