Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbeestem. Nem szeret már...

Kétségbeestem. Nem szeret már a férjem, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Minden nap este7kor jön haza, amikor hazaér vacsizik, fürdik, leül a gép elé, aztán alszik. Ha közeledni próbálok, akkor hagyjam békén, vagy maradjak csöndben, vagy menjek el, mert ő fáradt.

Ha felhívom, azt mondja ne hívogassam, mert dolgozik.

Amikor megkérdeztem, hogy van-e valakije, akkor azt mondta nincs, csak mi (én+lányunk) Kérdeztem, szeret-e? Annyi a válasz, hogy: persze

De nagyon egyedül érzem magam. Nem tudok vele beszélgetni, nem érdeklődik, hogy mi van velem. Amikor megkérem valamire, akkor: ne b.szogassam, mert fáradt és sokat dolgozik. Értsem meg.

(persze haverokkal inni van ideje, olyankor nem álmos, nem fáradt)

Kezdem úgy érezni, hogy nekem mindent meg kell értenem. Hogy ő dolgozik, hogy ő fáradt, hogy ő álmos, ő éhes, ő neki kell a kikapcsolódás...stb...stb..

Túlreagálom, és hagyjam? De nagyon nehéz csak egymás mellett élni és nem szólni a másikhoz, mert ő fáradt...

Ha megpróbálok erről vele beszélni, akkor: ne hisztizzek.

Van valaki ilyen cipőben?


2011. dec. 14. 14:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
6éve vagyunk együtt amúgy
2011. dec. 14. 22:11
 12/13 anonim ***** válasza:
szia,nem reagálod túl de a szerelmet soha ne bonyolítsuk túl,mindég mérd fel hogy jogos e az aktuális reakció elvégre párodnak is vannak céljai nyűgjei elvárásai.de ez forditva is igaz ha te nem osztod meg vele vágyaidat,sok kapcsolatban a szex mindenek feletti összetartó erő de akadnak olyan férfiak is akiknek szexuális életében is begyűrűzik a napi feszültség,éppen ezért az átmeneti eltávolodását kimerültség stressz és érzelmi problémák is okozhatják.de az nem meg oldás hogy folyton folyvást felhívod a figyelmet a gyengeségre mert újra újra ellenállásba fogsz ütközni.
2011. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Inkàbb azt kérdezd meg tõle, hogy mi a problémàja, mi az ami feszültséget okoz neki. Ne azt kérdezd, hogy szeretsz vagy nem szeretsz, hanem próbàlj türelmesen rà figyelni, hogy mi az ami nyomja.

En nem hiszem, hogy 6 éves hàzassàg utàn ràd unt a férjed, ha igen,akkor soha nem szeretett igazàn!

2011. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!