Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mivel készültök karácso...

Hogyan mivel készültök karácsonyra, hol ünnepeltek, és mit vesztek fel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

24.-én vőlegényem szüleinél töltjük a szent estét, majd 25.-én megyünk az én szüleimhez.

E közben megcsináljuk a bejglit és egyéb sütiket, megfőzzük a húsleves alap levét amihez majd később frissen megfőzzük a belevaló tésztát, ajándék becsomagolás, majd készülődés és este indulás "anyósomékhoz", megvacsorázunk, forralt borozás, oda adjuk az ajándékaikat, majd ők mennek az éjféli misére és ennyi.

25.-én megyünk a szüleimhez, megebédelünk, beszélgetünk, film nézés, este ajándék osztás és kb. ennyi.


21 éves menyasszony

2011. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

23-án megfőzzük azt ami másnap tálalható. Húsleves,sütik előkészítése, töltött hús, francia saláta.

24.-én délelőtt tesómmal és anyuval fedíszítjük a karácsonyfát, aztán átmegyünk a nagyihoz. Tesóm díszít, én segítek főzni. Aztán haza. A fiúk tévéznek, én addig anyunak segítek.

4óra körül ebéd, borozás. Aztán ajándékbontás, majd újabb borozás és este közös tv nézés vagy Xboxozás.

Idén egy bordó selyemruhát veszek fel. :)


25én másik nagymama meglátogatása. Délután nagybáttyámék jönnek hozzánk.


22/L.

2011. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!