Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, anyukák! Ti életete...

Feleségek, anyukák! Ti életetek nagy szerelméhez mentetek feleségül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz ezalatt?


Természetesen abban akkor ő volt a szerelmem (és azóta is ő az), de előtte meg az előző komoly kapcsolatomat tartottam annak.


Tehát én nem hiszem, hogy csak egy nagy szerelem lehet az ember életében.

2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettem,jött a gyerek,hozzámentem. Előtte ugyanúgy voltam szerelmes másokba is. Nálam nincsenek fokozatok. Vagy szerelmes vagyok,vagy nem.
2011. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem hinném, hogy csat egyetlen nagy szerelem létezne. Szerintem minden szerelem más és más. Azt elismerem, hogy van, amelyik kiemelkedik a többi közül, sokkal nagyobb hatást tesz ránk és még öreg korunkban is emlékezni fogunk rá, de ha csak egyetlen igaz létezne, akkor miben reménykedhetnénk, ha mondjuk már 20 évesen átéltük volna az "igazit" ?!


Szerencsére az ember úgy van kódolva, hogy képes a felejtésre, ezért képes újra és újra szeretni.


Így 50 évesen azt mondom, hogy nem ahhoz mentem hozzá feleségül, aki életem nagy szerelme volt.


Egyébként egyáltalán nem garancia, hogy a nagy szerelmek a legtartósabb kapcsolatok. Ettől függetlenül úgy hiszem, nincs annál csodásabb érzés, mint amikor az ember belemerülhet önfeledten a szerelembe.

2011. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát úgy értem, hogy akihez hozzá mentetek, az az őrült nagy szerelem volt? Az az összeszűkül a gyomrom-remegek ha meglátom-folyton lesem a telefont, hogy hív-e már-fantasztikus vele minden?

Vagy az a csendesebb, szolidabb, szeretet/szerelem?

2011. dec. 16. 13:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, szenvedély az volt, de nem szerelem.
2011. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Antimod ***** válasza:
100%
A szerelem általában úgy kezdődik, ahogy írod, aztán olyan lesz, amivel befejezed a postodat.
2011. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert mostanában elgondolkodom sokat ezen...

Férjnél vagyok, van egy gyerekünk is, de én azt hiszem, hogy nem a férjem volt a legszenvedélyesebb és leglángolóbb szerelem az életemben. Persze szeretem, meg egy család vagyunk, de nála nem éreztem azt a belepusztulok érzést soha. Ez egy másfajta szerelem.

Nem tudom, hogy jó döntése volt-e, vagy ki kellett volna várni azt a mindent elsöprő szerelmet? Csak hát már én sem vagyok mai csirke, nem a mindent elsöprő szerelem érzés volt az első szempont mikor párt választottam... Fontosabb volt, hogy megbízható, családcentrikus, hűséges típus legyen.


Remélem értitek mit akarok írni...

2011. dec. 16. 13:38
 8/18 Antimod ***** válasza:
13:34-re volt a válasz a fenti.
2011. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az őrült szerelem is megszelídül egy idő után. Fontos, hogy szeresd a párod, de emellett szerintem legalább annyira lényeges, hogy jó ember, jó családapa, megbízható férj legyen.
2011. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek az egyetlen igaziban.

Szeretni sok embert lehet, de csak egy valaki képes arra, hogy egy élethosszig a társad legyen.

2011. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!