Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, anyukák! Ti életete...

Feleségek, anyukák! Ti életetek nagy szerelméhez mentetek feleségül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 13:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Értem én, csak azon gondolkodtam, hogy ha a lángoló szerelmek évtizedek után szeretetté alakul át, akkor az eleve szereteten alapuló házasság mivé "fajul" el évtizedek után? Nem lesz belőle elhidegülés, eltávolodás?
2011. dec. 16. 13:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem. "Életem nagy szerelmével" képtelenek voltunk együtt élni, túlzottan különböztünk.
2011. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 tetris ***** válasza:
100%
Életem leglángolóbb szerelme lett a férjem. Igen, remegett kezemlábam, ha a közelemben volt. Ma is remeg mindenem, de nem a szerelemtől, hanem az idegtől. Ki nem állhatom. Hazug, képmutató, felelőtlen, önző, szemét alak.
2011. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen.

Ő ugyan a második férjem, az elsővel nem ment a kapcsolat, váltunk.

Aztán egy régi barát rámköszönt, kiderült, hogy ő mindig is barátnőnél többet látott bennem. És kiderült még sok sok közös oldalunk, belezúgtam, máig is így van ez :)

Azóta a felesége vagyok, és várjuk a közös gyereket :)

2011. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Altalàban a "nagy szerelmekbõl" alakuló hazassagok mennek tönkre a leghamarabb!

En nem éreztem azt, hogy belehalok a szerelembe a férjem irant. A mai napig is ugyanùgy érzek iranta, mint 32 évvel ezelõtt és ez kölcsönös, és 35 éve ismerjük egymàst!

Nem mindig jó a langoló szerelem, mert elveszi az eszünket és a valósagot nem mindig latjuk meg.

2011. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ponthogy az ilyen házasságok tartanak sokáig.

A pánikszerű vénlányesküvő, ahol persze van vagy 200 vendég, na ott szokott az esetek java részében 5 éven belül válás lenni.

2011. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó az elõzõ voltam, lehet mondani igy is ùgy is. Ez attól is függ, hogy 2 ember hogyan tudja a nehézségeket és az örömöket, kudarcokat együtt atvészelni.
2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen,lángoló szerelem volt a miénk.Most inkább csak tűzecske ami néha néha belobban.10éve vagyunk együtt.
2011. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!