Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy abbahagyom az egyetemet?

Figyelt kérdés
Van már egy OKJ-s szakmám,de abban nem dolgoztam,mert rögtön egyetemre mentem. De most 2 év után rájöttem,hogy nem tetszik,nem ezt akarom csinálni! De nem merem elmondani anyumnak!Ő annyira bízik bennem! Mit tegyek?
2011. dec. 20. 13:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
A te életed, a te döntésed. Nem kell túlbonyolítani, megmondod hogy abbahagyod, és kész. Ha nem szereted csinálni, ne csináld. Viszont mindenképp előbb szerezz egy biztos állást, hogy legalább munkád legyen. És ebből meg is kell tudnod élned.
2012. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
tudom,azon vagyok. :)
2012. ápr. 10. 18:07
 43/44 anonim ***** válasza:

Bírom ezt az oldalt. Annyi volt a kérdése, hogy mondja el anyukájának. Erre mindenki csak nyomta hogy csinálja tovább. Megérem, hogy egyszer egy ilyen kérdésnél valaki nem a saját gondolatát próbálja ráerőltetni a kérdezőre, hanem válaszol egy egyszerű kérdésre???

Amire én most már nem válaszolok, mert látom, megoldódott :)

2012. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
utolsó,köszi! :)
2012. ápr. 13. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!