Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek a gyereketeknek...

Ti engednétek a gyereketeknek h cigizzen? Nekem nem engedik a szüleim.15/l

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 15:03
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
és másra se adtak pénzt?:O
2011. dec. 20. 15:51
 32/50 anonim ***** válasza:
48%

Engedném.

14 voltam amikor anyám kezembe adott egy szálat és elszivatta velem. 3 évre elég volt hogy megundorodjak a cigitől.Nem tiltotta,igy nem is volt érdekes.

17 évesen társaság miatt néha rágyújtottam,ez havi kb 1 doboz cigit jelentett,akkor sem tiltotta,igy pár hónap után hagytam az egészet.Huszonévesen melóhely,többiek cigizni jártak ki,párom is,igy én is elszivtam heti 1 dobozzal.De párom leszokni akart,igy én segitségemmel leszokott,most már csak lecvegőzni járunk ki.


Ha gyerekünk lesz,nem fogom tiltani,igy nem fog rászokni igazán,ami tiltva van,az az érdekes...

25/N

2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
71%
"szívni szeretem"- te még csak a hüvelykujjadat szívogasd kiscsillag.
2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
ezt sokan mondják hogyha engedve van akk nem is cigizne a gyerek..de sztem ez nem feltétleünl így van..de akk nekedis anyud azért szivatta el a cigit h ne szokj rá?
2011. dec. 20. 15:59
 35/50 anonim ***** válasza:
60%
ez az....most ebben a korban számodra ez divatos dolog és menőbb leszel tőle, sokszor nem is magad miatt akarod szívni hanem a környezeted és barátaid miatt :) undi ha egy lánynak büdös a cigitől a szája....igen tényleg a hüvelyk ujjadat kéne szívogatni...utána mi jön?
2011. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
40%
az fog következni, hogy f*szt és cigit is fog szívogatni, felválta...
2011. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére nem kellett erre az engedem nem engedem szintre eljutnunk a lányommal. A családban senki sem dohányzik, és pontosan tisztában van azzal, hogy mik a dohányzás következményei. Büdös száj, ruházat...ronda fogak..és az egyébbről nem is beszélve.

Az osztályban 3-an nem dohányoznak a 34-ből...ez nagyon szomorú...sportol is a lány, úgyhogy semmi ingerenciája rágyújtani....

2011. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
72%

Valaki elmagyarázná a logikai lépést a cigitől a f@szig?

Nem azért, életemben nem gyújtottam rá, csak imádom az ok-okozati összefüggéseket.


Ne cigizz. Ha a rák nem is ijesztő még ennyi idősen, de a ráncok talán. A cigitől sokkal hamarabb fogsz ráncosodni, és szürkés és beesett lesz az arcod.

2011. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 voltam mikor elkezdtem,nagyon nagyra voltam vele,menő volt cigizni,aztán szépen rászoktam,napi két doboz lett az adagom,aztán ukrán cigi és 22 évesen vért köptem na tüdőgondozó,szép felvételt mutattak,majd közölték,még egy év cigizés és elföldenek,na akkor szoktam le 22 évesen a utolsó doboz cigit lehúztam vécén,azota rá se néztem,mások füstjét néha beszívom,de az sazr nekem nem kell,büdös,és káros.

A dohányzás :Lárvált öngyilkosság.


29N

2011. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg ne szokj rá, én próbálom letenni, hát katasztrófa. Nem sárgák a fogaim, nem vagyok ráncos és büdös sem. Viszont gusztustalan, hogy mindent a cigihez kötök, ráadásul most nem költesz sokat rá, viszont függőséget okoz és sokkal többet fogsz. Én olyan szinten voltam, hogyha volt egy kis szünet 2 vendég között a munkámban, inkább nem ettem, csakhogy elszívjak egy cigit.Ha valahol nem lehetett rágyújtani, sunyiba a wc-ben cigiztem, tök ciki. Ha nem szoktál rá, ne is akarj, miért jó függni valamitől.
2011. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!