Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vennél egy férfit...

Komolyan vennél egy férfit akinek 2 gyereke van már 2 nőtől?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk(élünk) együtt, de sokszor elbizonytalanodom, hogy kell-e nekem ez a stressz. Igaz egyik gyerek sem volt tervezett, az elsőnél még ő maga is gyerek volt, 17 éves,a másodiknál meg rászedték, a pénze kellett volna (ami a deviza miatt el is úszott). A nagyobb gyerekkel nem sokat foglalkozott, szerinte nem volt meg a közös hang, a másodikkal meg folyton együtt lenne ha tehetné, mindent szeretne bepótolni, amit az elsővel kihagyott. De én nem látom a részemet az egészben. Terveztük hogy összeházasodunk, de nem tudom tényleg akarom-e.

Olyan mintha ők ketten lennének egy egység, én meg nézhetem kívülről, ezt a közös gyerekünkkel kéne megélnünk. És persze ez gonosz amit mondok, mert neki ő a gyereke, de így mi jut majd annak a gyereknek, akit majd tényleg akart is meg tervezett is.

Hogy lehet lemondani arról, hogy a párunkkal megéljük azt, amit a normális gyerek nélküli párok évekig tapasztalnak, hogy egymásnak a legfontosabbak?


2011. dec. 21. 09:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:54

Nem az a baj ha egy férfinak van gyereke.Mert az még nem akadály.Az a baj ha már több mint 1 gyereke van,ráadásul több anyától..

A férjemnek is van egy lánya.Nincs is ezzel semmi gond.A lányával is sokat foglalkozik,és amióta házasok vagyunk,én úgy alakítottam az életünket,hogy a lánya is családtag.Neki is van külön szobája függetlenül attól,hogy az édesanyjával él..

De ha a férjemnek 2 vagy 3 vagy akár 4 külö9nböző nőtől lenne gyereke akkor még véletlenül sem kezdtem volna vele az életet..

2011. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy kislányom, becsülettel fizetem a gyerektartást, foglalkozok a gyerekkel! Nem volt tervezett gyerek, de mondtuk, ha jönni akar, jöjjön! A kapcsolatunk később romlott meg a párommal, de nem takarózok azzal, hogy rászedett! Én is megkaptam már nőktől, hogy gáz, hogy gyerekem van. Erre közöltem, vele, hogy más egyedülálló pasik is vannak és viszlát!

28/F

2011. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
26%

"Gyerekes férfi nem kell a nőknek, de a gyerekes nő kelljen a férfiaknak!? Ezt a felfogást felháborítónak tartom."


Egyetértek. Ha férfi lennék, alapból nem állnék le olyan nővel, aki a más gyerekéhez negatívan áll hozzá.


Bármilyen szexkapcsolatból lehet gyerek. Még védekezés mellett is. És szerintem itt azért a nők a - jobb szó híján - hibásak, mert végülis rajtuk múlt, hogy megtartották-e a gyereket, vagy sem.


Kérdező, nem értem ezt a kijelentésedet:

"így mi jut majd annak a gyereknek, akit majd tényleg akart is meg tervezett is"


Ezt úgy írod, mintha egy férfiban meghatározott számú "apa-patron" lenne, és idővel kifogyna, a sokadik gyerekét nem tudná már szeretni.

De a logika szerint akkor egy apa az ugyanattól az anyától való sokadik gyerekét sem tudja szeretni? Hisz már átélte az elsővel.

2011. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem a szeretetre gondolok, biztos szeretné a 3., 4.-et is. De az, hogy olyan nők gyerekeivel éli meg az első dolgokat, amit azéval kéne, akivel normális kapcsolata van( évekig járás, együttélés, házasság, és utána gyerek)...

A második nő valóban rászedte, direkt mondta, hogy ezentúl tablettát szed, hagyhatják a gumit, aztán tessék..

És én értem, hogy itt mondjátok, h nektek is van egy gyereketek, de 2 két különböző embertől.

Eleve, hogy a két nővel ugye tartani kell a kapcsolatot, átjár oda a gyerek miatt...

2011. dec. 21. 10:18
 15/40 anonim ***** válasza:

Nem értem..eddig arról volt szó, hogy az elsővel nem foglalkozik, a másodikon éli ki a dolgokat...Bár szerintem teljesen mindegy, ha megcsinálta, kutyakötelessége nevelni és segíteni őket!


Nem írtál egyébként sem életkort, sem azt, hogy mióta vagytok együtt. Ismétlem, minden gyermeknél jó megélni az első dolgokat..Ráadásul ha ilyen volt a kapcsolata a két nővel, akkor nem hiszem, hogy annyira foglalkozott volna a terhességgel, stbstb. Ha pedig nem bízol benne, akkor miért vagy mellette??


UI.: Tabletta mellett is terhes maradhat az ember..pláne hogy 30 nap után hat és egy kihagyott tabletta is elég a dologhoz (vagy egy betegség, hányás, hasmenés)

2011. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne probléma, a hajlandóság megvan bennem, de persze lehet nem működne, ha pl. nem tudok kijönni a gyerekekkel, de megpróbálni megpróbálnám és örömmel.
2011. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

A legelején írtam hogy 2,5 éve vagyunk együtt. Én 27, párom 35.

Aki meg tablettát szed, az tisztában azokkal amit leírtál, vagyis ha beteg, hányt, antibiotikumot szed, alap hogy szól, hogy gumi kell. Ja, vagyis hogy alap kéne legyen:(

Én igazából nem is a páromra haragszom, hanem arra a két nőre, akiknek csak gyerek kellett.

2011. dec. 21. 10:44
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért vacilász. A kérdésedből és a válaszaidból is egyértelműen látszik, hogy téged mennyire zavar hogy már van két gyereke, pláne, hogy a másodikkal még rendesen foglalkozik is. Ha már most is így zavar, szerinted később nem fog? Amikor majd terhesen hagy magadra, hogy a gyerekével legyen, amikor majd a babátokat hagyja otthon, amikor majd azzal a gyerekkel jól elvan, és esetleg a tietekkel otthon kuksolsz. mert az lesz a vége: állandóan féltékeny leszel az idejére és a pénzére, amit nem rátok fordít. Kell ez neked? vagy Neked ez kell? Én maximálisan egyetértek a 4. válaszolóval.Az meg hogy gyerekes férfi nem kell a nőknek. Hát istenem, ha majd ne adj isten én is egyedülálló szülő leszek, akkor átértékelem a helyzetet, hogy átkerültem egy másik kategóriába, és megalkuszok olyannal is, akinek szintén van gyereke, de addig szívem joga "makulátlan" emberre vágyni, nem olyanra, aki már erősen el van kötelezve másfele is.
2011. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem kezdenék soha olyan pasassal, akinek már van gyereke, nálam ez alapszabály.


Olyan nőkkel sem barátkozok, akiknek több apától vannak gyerekei, mindenki mindenkinek a féltestvére.

Nekem ez undorító. Barátkozzanak, akivel akarnak, én majd ismerkedem olyan családokkal, akik egyben vannak.

(Ez alól a megözvegyült vagy súlyos helyzetben lévő feleség/férj kivétel).

2011. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
25%
Ja és én nem vagyok megkeseredett, nekem nincs gyerekem, és tökéletesen megértem azokat a férfiakat, akik nem kezdenek gyerekes nővel. Szerintem rohadtul igazuk van.
2011. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!